Anii de muncă, în arhivele firmelor

Tweet this

Unde aş putea găsi arhiva Antreprizei Generale de Construcţii Carpaţi, din perioada 1984-1988? Geta Alexandrescu - Bucureşti

Răspuns: Adresa Antreprizei de Construcţii Carpaţi din Bucureşti este: strada Popa Nan nr. 187, telefon 021.411.50.75.

Citeste mai mult pe Libertatea




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


Afisari: 3955

35 Comentarii pana acum»

  1. asistentapentruconsumatori.ro said

    am November 30 -0001 @ 12:00 am

    Lupta noastra a celor de la Asociatia http://www.AsistentaPentruConsumatori.ro se duce impotriva abuzurilor la care sunt supusi consumatorii romani.
    Pentru asta avem nevoie ca voi, sa ne scrieti despre fraudele sau abuzurile la care sunteti supusi de catre comercianti sau autoritati.
    Noi preluam sesizarile voastre si ne luptam pentru ca drepturile sa va fie recunoscute.
    TOT CE AI DE FACUT ESTE SA NE SCRII LA ADRESA office@asistentapentruconsumatori.ro

  2. vrajitorul.eu said

    am November 30 -0001 @ 12:00 am

    INTRATI PE http://www.vrajitorul.eu/ Magia afacerii dvs.
    informatii utile >> http://www.vrajitorul.eu/aplicatia/aplicatia.html

  3. zaharia ioan said

    am August 16 2012 @ 12:51 pm

    Unde aş putea găsi arhiva Trustului de Constructii Brasov din perioada 1970-1980?

  4. Preda Iosif said

    am January 3 2013 @ 11:09 pm

    Unde aş putea găsi arhiva
    -Cooperativa Mestesugarl Codlea din perioada 1974-1977? si
    -Munca Colectiva Brasov din perioada 1977-1979?

  5. ene ildi said

    am February 20 2013 @ 6:07 pm

    Unde se afla arhiva -Coop.Munca colectiva Brasov, anii 1978-1980, un email sau un numar de telefon…multumesc

  6. mihai said

    am April 12 2013 @ 9:45 am

    unde as putea gasi un nr de contact de la arhiva s au resurse umane ale TRUSTULUI DE CONSTRUCTII CARPATI BUCURESTI.1975-1977

  7. Florentina Bracaci said

    am May 30 2013 @ 3:45 pm

    Buna ziua, sa poate va rog sa ma ajutati cu un contact pentru Trustul de Constructii Bucuresti si adresa. Multumesc

  8. LITA MIRON said

    am June 12 2013 @ 3:00 pm

    va rog sa-mi comunicati un nr. de telefon si adresa la Trustul de Constructii Carpati Bucuresti,am nevoie de o adeverinta pentru pensionare.

  9. Caina Ioan said

    am July 23 2013 @ 12:40 pm

    Unde as putea gasi arhiva Trustuui General de Constructii Carpati Bucuresti,santier Sinaia pentr anii 1985-1988

  10. viorica visan said

    am September 13 2013 @ 2:59 pm

    ARHIVA TRUSTULUI CARPATI SE GASESTE LA FIRMA “SC CONSULTA “99 SRL”,STRADA POPA SOARE NR 37,ET 1,AP.2-4,SECT 2 BUCURESTI,COD POSTAL 023981,TEL. 021/3207510.
    VEDETI CA E UN “DOMN” CARE VA PRETINDE BANI PTR ELIBERAREA ADEVERINTEI,NU-I DATI NIMIC,SPUNETI CA VA DUCETI LA AGENTIA PENTRU PROTECTIA CETATEANULUI. SPER SA FIE DE AJUTOR PTR CEI CARE CAUTA ARHIVA DE LA “CARPATI”

  11. ana said

    am September 18 2013 @ 7:38 am

    As vres sa stiu daca acel nr. de telefon de la arhiva “TC carpati” mai este de actuoalitate.

  12. Constantin said

    am January 16 2014 @ 6:13 pm

    Unde gasesc arhiva Trustu Carpati in perioada 1975-1976.

  13. Barbu Nicolae said

    am January 23 2014 @ 11:43 am

    As dori sa stiu unde se afla arhiva Trustului Carpati Santier Mangalia ani 977-987
    Va multumesc

  14. Catalin Preoteasa said

    am January 23 2014 @ 11:44 am

    ARHIVA TRUSTULUI CARPATI NU SE AFLA LA CONSULTA 99.
    ACEASTA DIN URMA ESTE LICHIDATOR JUDICIAR LA CONINVEST CARPATI, SOCIETATE CARE S-A DESPRINS DIN TRUSTUL CARPATI IN 1992 SI CARE NU A PRELUAT ARHIVA TRUSTULUI. SINGURA ARHIVA PE CARE O GASITI LA CONSULTA 99 ESTE CEA A CONINVEST CARPATI SI CONTINE DOAR ACTE DE DUPA 1992. DOAMNA CARE A POSTAT MAI INAINTE INFORMATIA NU STIE UNDE A LUCRAT SI INDUCE IN EROARE.
    ARHIVA TRUSTULUI CARPATI SE AFLA LA SC TC CARPATI SA, CU SEDIUL IN STR. DOCENTILOR NR. 12. SI ACEASTA SE AFLA IN INSOLVENTA, ADMINISTRATORUL JUDICIAR FIIND VALOR SPRL.

  15. safta ion said

    am January 28 2014 @ 8:52 pm

    adeverinta pentru pensionare de la Trustul de constructi Carpati -Mangalia Nord pe perioada 1975-1979

  16. safta ion said

    am January 28 2014 @ 8:54 pm

    adeverinta pentru pensionare la trustul de constructi carpati Mangalia nord perioada 1973-1979

  17. safta ion said

    am January 28 2014 @ 8:56 pm

    adeverinta salariat la trustul de constructi carpati mangalia-nord intre ani 1975-1978

  18. safta ion said

    am January 28 2014 @ 9:04 pm

    adeverinta pentru pensionare la s c energia Constanta in perioada 1978-1990

  19. musteata marinela said

    am January 29 2014 @ 8:36 pm

    vreau sa stiu unde pot gasi adresa sau un nr, de tel, al firmei Trustul de Constructii Carpati. va multumes,

  20. musteata marinela said

    am January 29 2014 @ 8:40 pm

    vreau sa stiu unde pot gasi adresa sau un nr, de tel, al firmei Trustul de Constructii Carpati. va multumes, Tatal meu a lucrat in perioada1970-1973

  21. craciun elena said

    am February 10 2014 @ 10:23 pm

    As dori sa stiu unde pot gasi ahiva cu statele de plata din anul 1969 a firmei Trustul de Constructii Cai Ferate Bcucuresti, Santierul 15 Dunarea, Constanta

  22. mihai florentina said

    am February 18 2014 @ 11:11 am

    buna ziua.tatal meu are 14 ani de munka la firma trust carpati,si nu stiu unde este firma,imi trebuie adeverinta pentru pensionare.va multumesc

  23. Bratu Costache said

    am March 5 2014 @ 10:40 am

    Buna ziua.As dori sa stiu unde este arhiva trustului de constructii Bucuresti din anii 1976-1978

  24. aciobanitei gheorghe said

    am March 18 2014 @ 11:04 am

    as dori sa stiu unde gasesc arhivele trustului de constructii carpati mangalia , adresa si nr telefon. va multumesc

  25. mihai florentina said

    am March 22 2014 @ 4:56 pm

    va rog frumos ajutati-ma sa gasesk arhiva trust Carpati.am nevoie de adeverinta pt. tatal meu de pensionare.si un nr.de kontakt.Va multumesk

  26. Dan Lozan said

    am March 25 2014 @ 5:08 pm

    Am lucrat pina in 1990 la Trustul de Constructii “Carpati”.
    Acesta a fost ultimul meu loc de munca in Romanis. Unde pot sa-mi gasesc Cartea de Munca? Se afla inca la arhiva Trustului de Constructii “Carpati” sau a fost trimisa la Ministerul Muncii?
    Cu multumiri anticipate
    Dan Lozan

  27. mihai florentina said

    am March 25 2014 @ 5:09 pm

    pana la urma unde este adresa de trust carpati?va rog pt. o adeverinta de pensionare

  28. bakos simona said

    am March 27 2014 @ 2:16 pm

    buna ziua ,
    va rog mult sa ma ajutati cu o adresa de email, telefon sau adresa unde as putea gasi arhiva pentru GSCFI DEVA , SANT CFI HATEG,pentru perioada 1980-1984.avem nevoie pentru adeverinta pentru pensie.
    Va multumesc anticipat,
    simona bakos

  29. mihai florentina said

    am March 28 2014 @ 10:14 am

    buna ziua.ma num.Mihai >florentina si am fost la arhivele firmei trust carpati sa skot o adeverinta de vekime pt tatal meu pt pensionare si am kompletat cererea pt direktor iar dansa mia spus k peste o luna sa ma duk sa o iau si k trebuie sa akit 200 lei pt adeverinta.tata are 14 ani de munka la ei!este posibil sa ceara bani?pt. ce?este dreptul lui.si a mai spus k sa dat legea aceasta de anul acesta.va rog dk este adevarat sa-mi dati raspuns.multumesk

  30. jinga decebal said

    am May 12 2014 @ 7:35 pm

    Buna la toti. Doresc sa stiu adresa exacta a Trustului Carpati ,doresc adeverinta ptr.pensionare si grupa a 2 a de munca si orele suplimentare lucrate de zi si de noapte ,cu stima Decebal

  31. jinga decebal said

    am May 12 2014 @ 7:38 pm

    Buna la toti. Doresc sa stiu adresa exacta a Trustului Carpati ,doresc adeverinta ptr.pensionare si grupa a 2 a de munca si orele suplimentare lucrate de zi si de noapte ,cu stima Decebal Am lucrat in perioade 1984-1992 la Antrepriza Casa Poporului.

  32. mirela pinzariu said

    am July 26 2014 @ 1:28 pm

    buna ziua ! tatal meu a lucrat la tesatoria 7 noiembrie dudesti sector 3 in anul 2000-2001 si cartea lui de munca a ramas la firma respectiva …imi puteti zice cum as putea sa o recuperez si de unde va rog frumos ??? tatal meu peste cativa ani iese la pensie si trebuie sa o gasesc numai decat … va multumesc !!!

  33. Monica Dinculescu said

    am September 18 2014 @ 2:55 pm

    Caut arhiva resurse umane de la ITA București.
    Înainte de anul 1989.Ma interesează Pt pensionare.
    Ma puteți ajuta ?

  34. neagu valentin said

    am October 4 2014 @ 6:49 pm

    as dori sa aflu de unde pot ridica o adeverinta ce-mi este necesara ptr.pensionare.Am fost angajat la s.c energia la varsa de 16 ani fara carte de munca.Vreau sa stiu daca ma puteti ajuta pentru a-mi rotunji venitul .va multumesc anticipat.Astept raspuns.

  35. Grumeza Claudiu said

    am October 17 2014 @ 5:50 pm

    buna ziua ! tatal meu a lucrat la Trustului Carpati in perioada 1975-1985 si doreste o adeverinta ptr.pensionare si grupa a 2 a de munca. Doresc sa stiu de unde poate ridica aceasta adeverinta sau va rugam lasatine un numar de contact deorece adresa veche din STR. DOCENTILOR NR. 12 nu mai este valabila cu stima o zi buna .Asteptam un raspuns .

Comment RSS · TrackBack URI