Banner

Tara unde coruptia, turnatoria si nepotismul de partid sunt garantate prin Constitutie.

Tweet this

http://www.www.www.urbaniulian.ro/?p=44375




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


14 Comentarii pana acum»

  1. criminal lawyer said

    am April 16 2010 @ 12:55 pm

    Bagati-ai pula-n ma-ta de avorton, bai lingau devotat a lui Basescu, mai cacat cuc cravata roz nu ti-e rusine sa te dai in spectacol pe la televiziuni?
    Bai rahatule tii minte ca ti-am scris in 2008 ca n-ai sa faci nici un cacat ca parlamentar?
    Te-ai pus in slujba dictachiorului bai idiotule vezi sa nu vomiti dimineata in fata oglinzii cand iti barbieresti capul ala de pula belita
    Criminal Lawyer

  2. hammerady1 said

    am April 16 2010 @ 12:57 pm

    Ehhhhhhhhh!

  3. vrajitorul.eu said

    am April 16 2010 @ 1:05 pm

    INTRATI PE http://www.vrajitorul.eu/ – Magia afacerii dvs.
    informatii utile >> http://www.vrajitorul.eu/aplicatia/aplicatia.html

  4. asistentapentruconsumatori.ro said

    am April 16 2010 @ 1:06 pm

    Reclamati abuzurile la care sunteti supusi la office@asistentapentruconsumatori.ro

    Lupta noastra a celor de la Asociatia http://www.AsistentaPentruConsumatori.ro se duce impotriva abuzurilor la care sunt supusi consumatorii romani.
    Pentru asta avem nevoie ca voi, sa ne scrieti despre fraudele sau abuzurile la care sunteti supusi de catre comercianti sau autoritati.
    Noi preluam sesizarile voastre si ne luptam pentru ca drepturile sa va fie recunoscute.

    TOT CE AI DE FACUT ESTE SA NE SCRII LA ADRESA office@asistentapentruconsumatori.ro

  5. Laur pentru criminal lawyer said

    am April 16 2010 @ 1:54 pm

    Armatele de postaci PSD si PNL lucreaza la greu, observ. Stapanii se indigneaza la TV, sclavii se indigneaza pe net.

  6. Dany said

    am April 16 2010 @ 1:55 pm

    SI CIT CREDETI VOI DRAGII MEI ROMANI CA TINE O MINUNE IN ROMANIA? VA SPUN EU: EXACT 3 ZILE, ASA CA-N BASME. Deja pe data de 03.01.1990 mi-am facut pasaport pe loc in Tg. Mures, pe cind locuiam in Romania, ca si minunea asta a tinut tot exact 3 zile, am plecat departe de birfa, minciuna, hotie, coruptie, inselatorie, lacomie, neinduplecare, ura, invidie, egoism, nedreptate, sadism, criminalitate, …

  7. George said

    am April 16 2010 @ 1:56 pm

    O gramada de cetateni ,,onesti“ de pe acest forum nu doresc cu niciun pret sa vada la puscarie ,,elita“ care ii conduce. S-ar dezice probabil de propriile fapte. Cred totusi ca acesta ,,elita“ ar trebuie sa simta racoarea catuselor macar pentru a intra putin la idei. Au pradat tara 20 de ani iar noi suntem indignati ca ni-i arata pe sticla cu catusele la miini, ne injuram unii pe altii fara …

  8. Cornel said

    am April 16 2010 @ 2:08 pm

    Domnul de la prima postare este foarte talentat si are un vocabular vast
    Din aceste motive ajungem sa ne fie rusine ca suntem Romani cred ca lor nu le este asa ca nu au nici o problema

  9. ALEXANDRU EUGENIA said

    am April 16 2010 @ 2:49 pm

    @criminal lawyer
    Dragalasule,schimba refrenul ca deja m-ai plictisit si nu te mai observ.Daca nu ne vei mai atrage atentia s-ar putea sa nu-ti mai primesti solda de mercenar politic.

  10. politika said

    am April 16 2010 @ 3:28 pm

    … nu stiu de ce , citind toate astea i-mi vine in minte cuvintul KIRGHISTAN …
    … sa fi avut astia vreo solutie … sa fi gasit ei vreo rezolvare …

    … pur si simplu nu-mi amintesc … dar cred ca trebuie sa fie ceva …

  11. adriano said

    am April 16 2010 @ 4:36 pm

    Tara moare de necaz,iar un dobitoc ,zis “criminal lawer”da cu bata in balta.D-le senator,nu-l bagati in seama;sa faca toti parlamentarii,doar 10% fiecare,din ceea ce faceti dumneavoastra si cred ca am incepe efectiv sa ne indepartam de mocirla in care ne zbatem si care incepe sa ne sufoce.

  12. lord Vader said

    am April 16 2010 @ 7:41 pm

    Eu am impresia ca in spatele pseudonimului- Criminal Lawyer, se ascunde un personaj cunoscut, din politica de balta din romanica.
    Dar nu asta e problema, ci promovarea in forma continua, a politicii de clan, de circa 20 de ani.
    A tot evoluat, la inceput timid, apoi daca a mers ,din ce in ce mai tare, pana au ajuns in stadiul in care NU SE MAI FERESC.
    FAC TOTUL LA VEDERE,ca sa ne ofticam noi ca nu putem face nimic.
    Dati poporului “paine si circ”, ca odinioara conducatorii Romei, plebeilor.
    Credeti ca exista vreo diferenta ?
    Eu nu cred.

  13. Edy said

    am April 17 2010 @ 4:21 pm

    Stimate d-le senator,

    ma tem ca nu aveti dreptate, atunci cind vorbiti despre UE. Tocmai pentru ca nu sintem o democratie, avem ce cauta in UE. Fiindca UE este o parte a Noii Ordini Mondiale, care vrea sa ne inrobeasca. UE incurajeaza coruptia si nedreptatea. Oricum, democratia nu este solutia, deoarece conceptul este gresit. Avem nevoie de republica, singurul sistem corect.

    Cu stima

    Edy

  14. Victor said

    am April 20 2010 @ 8:50 pm

    Si toate astea se intampla cu PDL-ul la putere!!!
    Iulian, cum e posibil ca A are putere de control asupra lui B, iar B are putere sa lichideze pe A?
    Intelege cineva ceva? Sau …s-a dat liber la furat, cine e primul? Pai cine e la putere, logic.

Comment RSS · TrackBack URI