Banner

Urban acuz? coloana SPP a lui Geoan? c? a trecut pe ro?u

Tweet this



Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


Lasa un comentariu

Nume: (Obligatoriu)

eMail: (Obligatoriu)

Site:

Comentariu:


Urban acuz? coloana SPP a lui Geoan? c? a trecut pe ro?u

Tweet this




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


17 Comentarii pana acum»

  1. http://www.urbanviorel.ro/2010/01/15/nesiguranta-din-romania-anului-2010-suntem-lasati-sa-fim-vulnerabili-si-nesiguri/ said

    am April 8 2010 @ 2:23 pm

  2. maria said

    am April 8 2010 @ 3:15 pm

    Tot nu se intrevede vreun urmas pt. Mister B , nu vrei sa te gandesti serios la viitor ?
    Desi inclin sa cred ca in executiv ti-ar sta mai bine pt. ca ai avea mai multa libertate de miscare, nici Cotroceniul nu este de lepadat. Think ..!!!

  3. politika said

    am April 8 2010 @ 4:14 pm

    A mai vazut cineva coloana SPP sa se uite la semafoare ?

    PS Cred ca proba eliminatorie la angajare pentru soferii SPP este sa fie daltonisti !

  4. Cristian said

    am April 8 2010 @ 4:43 pm

    Hai Urbane ia-le gatul 😉 Baietii astia de la SPP au oricum mari probleme de comportament si ma bucur sa vad ce le faci 😉

  5. apocas said

    am April 8 2010 @ 6:50 pm

    era geoana la volan, sa-l dam in gat

  6. cineva said

    am April 8 2010 @ 8:35 pm

    O idee ar fi ca cei de la SPP sa circule cu tab-uri/tancuri ca in flmuletul ala din Irak. Am avea parte in acest fel de “o mostra de civilizatie” inspirata de la armata americana.
    Tovarashe Geoana, stima noastra si mandria! :)

  7. Mihai said

    am April 9 2010 @ 1:22 pm

    Ce zici mai, baietii de la SPP erau in “actiune”. Niste basini puturoase care il transportau pe maimutoiul de Geoana. Care Geoana minte si el cu nerusinare ca nu au trecut pe rosu. Ne-a ferit Dzeu ca nu a pus-o pe rapandula asta presedinte

  8. Emil said

    am April 9 2010 @ 1:23 pm

    Dar de ce e lege ca politrucii astia sa fie transportati de SPP cu girofarul in functiune? Arde undeva, moare cineva daca nu ajung Prostovan

  9. Vasile said

    am April 9 2010 @ 1:24 pm

    de ce in cazul acesta nu se verifica inregistrarile camerelor video din zona si daca se confirma, adio carnete pt soferii respectivi , dar stati linistiti, ideea e utopie in romania si mai ales cand e vorba de cei ce fac parte din statul in stat.

  10. Costel said

    am April 9 2010 @ 1:24 pm

    PROSTANACUL geoana arata ca este si mitocan.Nu a condus el,este drept,dar nici nu a vazut,de nas?Si-a luat acest nas la purtare si arata,in permanenta,ca este MITOCAN.Asa a inteles si intelege sa respecte legea,Si cei de la SPP cum si de unde au vazut cum s-a respectat legea?Mai bine le-ar face educatie corespunzatoare brutelor de pe masinile tuturor demnitarilor,sa respecte legile,asa cum se precizeaza in Constitutie,ca “Nimeni nu este mai presus de lege”,inclusiv parlamentarii.Rusine Prostanacului si SPP-ului.

  11. Clementina said

    am April 9 2010 @ 1:24 pm

    Propunere : masinile oficiale si ale SPP-ului sa fie dotate cu sistem de urmarire prin satelit , viteza si pozitia , sa fie monitorizate si inregistrate . Asta o cerem noi , cetatenii care ne simtim frustrati de atitudinea celor “mici ” , care au ajuns peste noapte ” mari ” . Noi trebuie sa ne propunem regulile pentru a fii urmate de toti , altfel anarhia se va instaura si cu totii vom pierde .

  12. Cornelia said

    am April 9 2010 @ 1:25 pm

    LACRIMA RUTIERA ‘ – LA…CRIMA RUTIERA SI DISPRETUL STATULUI FATA DE ‘ GENOCIDUL RUTIER ‘
    LIPSA EDUCATIEI SI A CIVILIZATIEI RUTIERE CREAZA VIOLENTE INTRAFIC. COMPORTAMENTUL AGRESIV ESTE COMUN ATAT GUVERNANTILOR CAT SI HULIGANILOR SI INTERLOPILOR.
    LACRIMA RUTIERA’ singurul proiect despre tragediile rutiere si idiferenta statului fata de ‘genocidul rutier’ in care au decedat in 20 de ani peste 60000 de OAMENI.Proiectul se desfasoara din 2001 anual cu ocazia Zilei Victimelor Traficului Rutier. Proiectul nu este agreat de institutiile statului implicate in sigranta rutiera dearece critica pe linga lipsa educatiei si civilizatiei rutere si efectele grave a lipsei infrastructurii rutiere precum si calitatea ‘mortala’ a celei existente.Proiectul este apreciat in Europa chiar si de Presedintele Manuel Barroso si chiar de ONU care a invitat proiectul in 2009 la Brussels pe 7-8 mai la Conferinta Mondiala pentru Siguranta Rutiera. Proiectul nu este organizat de o asociatie sau fundatie ci este organizat de o infirma in carje, victima a unui accident rutier prezenta in fata instantei de judecata si acum dupa 13 ani de la producerea tragediei !
    STOP VIOLENTEI SI NESIMTIRII LA VOLAN !
    LEGISLATIE SI JUSTITIE RUTIERA REALA NU DEMAGOGIE !
    STOP GENOCIDULUI RUTIER !

  13. Max said

    am April 9 2010 @ 1:25 pm

    Ofiterii SPP ori sunt prea slabi si lasa pe oricine sa se apropie de demnitar ori sunt prea zelosi si incalca legile…nu au un echilibru necesar in astfel de functie !

    Catre SPP: baaaa, ciobanilor, baaa taranilor, bagati-va mintile in cap ca nu sunteti pe mosia voastra

  14. http://www.urbanviorel.ro/2008/11/19/ioana-tariceanu-smechera-de-romania-in-traficul-bucurestean/ said

    am April 9 2010 @ 1:26 pm

  15. pate said

    am April 9 2010 @ 1:48 pm

    prost?nacul Geoan? | 2010.04.09 | 12.45

    P?duchio?ii…
    …Coali?iei Grivco PSD-PNL-PC de profesie gunoaie sociale, au fost spulberara?i prin voturile adev?ra?ilor români. Sunt fericit c? am sc?pat de ciuma ro?ie sus?inut? de tripleta escrocilor Patriciu-Voiculescu-Vântu.

  16. http://www.bucharestherald.ro/politics/34-politics/10994-senatorul-urban-o-masina-spp-din-coloana-oficiala-a-lui-geoana-era-sa-accidenteze-o-femeie-si-un-copil said

    am April 9 2010 @ 4:45 pm

  17. Victor said

    am April 12 2010 @ 12:59 pm

    Daca e de la PDL nu zicem nimic, daca nu e…”il dam in gat”.
    Toti fac la fel, sa fim seriosi. Cu totii mergem prin Bucuresti si vedem cum merg coloanele jmecherilor din politica.

Comment RSS · TrackBack URI