Banner

Nerecomandat celor slabi de inima! MANCAT DE VIU DE CAINI

Tweet this

http://www.www.www.urbaniulian.ro/?p=40376




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


12 Comentarii pana acum»

  1. bogdan said

    am March 9 2010 @ 11:07 am

    ..demult, in astfel de cazuri se organiza o grupare de vanatori si impuscau cainii. Acum trebuie sa ii “protejam” chiar cu riscul vietii noastre.. Oare am evoluat?

  2. asistentapentruconsumatori.ro said

    am March 9 2010 @ 11:18 am

    Reclamati abuzurile la care sunteti supusi la office@asistentapentruconsumatori.ro

    Lupta noastra a celor de la Asociatia http://www.AsistentaPentruConsumatori.ro se duce impotriva abuzurilor la care sunt supusi consumatorii romani.
    Pentru asta avem nevoie ca voi, sa ne scrieti despre fraudele sau abuzurile la care sunteti supusi de catre comercianti sau autoritati.
    Noi preluam sesizarile voastre si ne luptam pentru ca drepturile sa va fie recunoscute.

    TOT CE AI DE FACUT ESTE SA NE SCRII LA ADRESA office@asistentapentruconsumatori.ro

  3. vrajitorul.eu said

    am March 9 2010 @ 11:18 am

    INTRATI PE http://www.vrajitorul.eu/ – Magia afacerii dvs.
    informatii utile >> http://www.vrajitorul.eu/aplicatia/aplicatia.html

  4. Victor said

    am March 9 2010 @ 11:25 am

    Pot sa stiu ce fac autoritatile pentru a evita asa ceva??????
    FIX NIMIC. II DOARE FIX IN DOS!
    Doar vorbe despre inventariera cainilor, despre ocrotirea lor….si lasarea in strada. Atat. O tara imputita plina de lighioane lasate pe strazi si pe aiurea de niste autoritati tembele!
    Iulian, o sa-i omoram noi cu otrava sau cu arme…
    Zilnic in spitale se duc oameni muscati de potai.
    NU exista caini pe strazi nicaieri in lume. Doar Romania e o tara atat de mizerabila.

  5. Ionut said

    am March 9 2010 @ 2:26 pm

    unde e ma aia care se certa cu mine pe blog ca sunt nesimtit ca nu iubesc animalele ?EUTANASIERE (pentru caini bineinteles). de la A-Z si aia care ii scot din adaposturi sa le dea inapoi drumul pe strada amenda daca se ridica si a doua oara cainele.

  6. ZX6E said

    am March 9 2010 @ 5:45 pm

    Pai si hotii/pedofilii/violatorii/teparii/smecherasii de cartier/cei care te accidenteaza cu masina prin diferite locuri ce facem?
    Ii eutanasiem si pe ei?

  7. laur said

    am March 9 2010 @ 5:57 pm

    NOI VORBIM DE CAINI , sau vrei sa se faca lege si pt ei.
    Pe timpul lu’CEASCA daca avei ciine il tineai legat daca nu erai amendat , daca era dezlegat si nu-l revendica nimeni , agentul vaterinar venea si ii administra un “hap”
    Era ieftin , eficient si fara ciini pe strada.

  8. laur said

    am March 9 2010 @ 5:57 pm

    NOI VORBIM DE CAINI , sau vrei sa se faca lege si pt ei.
    Pe timpul lu’CEASCA daca avei ciine il tineai legat daca nu erai amendat , daca era dezlegat si nu-l revendica nimeni , agentul vaterinar venea si ii administra un “hap”
    Era ieftin , eficient si fara ciini pe strada.

  9. Victor said

    am March 9 2010 @ 8:35 pm

    Fratilor hai sa ne organizam si sa incepem curatenia.
    Nu astept sa-mi muste copilul, M-am saturat de mizeria asta, de rahati, de boli.
    Deci astept orice initiativa de a ne organiza si de a incepe “curatenia”. Haideti sa ne intalnim si sa facem ceva, ca autoritatile….ciu ciu.

  10. Csaba said

    am March 10 2010 @ 7:27 pm

    As vrea parerile celor ce mereu sar in apararea cainilor vagabonzi. nu m-ar surprinde pareri ca: ¨A trait oricum destul¨, ¨Nu trebuia sa mearga pe acolo¨, ¨probabil a provocat bietii caini¨, etc.
    Singura solutie: curatenie generala!

  11. iulian stef said

    am March 17 2010 @ 4:10 pm

  12. Catalin said

    am April 9 2010 @ 12:52 pm

    Ati auzit de politia animalelor prin tarile civilizate?
    Ei bine, de aia Europa e unde e si noi inca ne gandim sa aruncam cu pietre sau sa ii impuscam.

Comment RSS · TrackBack URI