Vadim Tudor a pus Parchetul sa il cerceteze penal pe George Roncea pentru ca l-a demascat ca a votat la PE in favoarea homosexualilor si cere 1.000.000 de lei (noi) despagubiri.

Tweet this

http://www.www.www.urbaniulian.ro/?p=39173




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


14 Comentarii pana acum»

  1. cineva said

    am February 20 2010 @ 2:32 pm

    “Prezentarea în mod eronat a acestei situa?ii este de natur? a m? expune dispre?ului public, prin crearea unei imagini ce reflect? o atitudine imoral?, fals? din partea mea fa?? de Poporul Român ?i, în special, fa?? de electoratul meu”

    Mamaaa, Vadimele cat popo(r) ai pierdut!! :)
    Iar electoratul tau (care mai e) abia a iesit de la sanatoriu si tu iar le tulburi mintile ?
    In loc sa dai o mana de ajutor fratiorului tau de breasla si de specie Nati Meir iar latri pe la portile oamenilor?

  2. Mihai Tociu said

    am February 20 2010 @ 4:48 pm

    Radem, noi, dar purceaua e moarta in cocina! Daca plangerea este asa de ridicola, de ce a mai primit-o procurorul? Daca ii amuza pe politisti, de ce mai streseaza omul punandu-l sa dea cu subsemantul? Exista vreo garantie ca situatia o sa fie tratata asa de comic pana la capat?
    Despre Grigore Oprita isi mai aduce aminte cineva? I-au fost perchezitionate casa si biroul si a fost tarat prin tribunale doi ani si jumatate, pana sa i se spuna ca acuzele au fost mincinoase.
    Nu Vadim e de vina, ci sistemul: nu asta este democratia pe care jura ca o apara parlamentarii!

  3. cineva said

    am February 20 2010 @ 5:21 pm

    Eu daca as fi judecator as recunoaste ca a fost calomniat (a cam sarit si Roncea oleaka calul ce-i drept) si i-as acorda “despagubiri morale” de 1 RON! :))
    Sau hai sa-i dam totusi bani de-o internare ca ne chinuie de atata vreme …

  4. fuck them all said

    am February 20 2010 @ 6:20 pm

    Vadim Tudor nu a pus parchetul… A facut o reclamatzie , ca orice om normal despre care un mancator de… afirma lucruri neadevarate, aducatoare de prejudicii.

    Domnul Roncea… e liber sa se exprime. E liber sa suporte si consecintele, daca vor fi.

    Cineva… trebuie sa pupe. Si sa linga…Si sa “presteze”… la licurici….

  5. lt. col. Thobescu Theodor said

    am February 20 2010 @ 6:40 pm

    Lini?ti?i-v?

    art. 205-206 erau pe cînd nu se z?reau, azi le vedem ?i nu sînt

    În buna tradi?ie a NE respect?rii legii, parchetul ignor? existen?a acestor articole în Codul penal, din motive VIOLET, sau alte motive.

    Oricum nimeni nu a fost trimis în judecat? în ultimii ani pentru calomnie ?i/sau insult?.

  6. cineva said

    am February 20 2010 @ 7:13 pm

    “Oricum nimeni nu a fost trimis în judecata in ultimii ani pentru calomnie si/sau insulta.”

    Corect, mai ales ca “gaozar” a devenit chiar un neologism. Asteptam trecerea in DEX. :)

  7. cineva said

    am February 20 2010 @ 7:16 pm

    Apropos, cum se calculeaza “despagubirile morale” in justitie?
    O integrala cur(v)ilinie cumva ? :)

  8. circoloco said

    am February 20 2010 @ 8:00 pm

    Vadim asta e total oligo…pai omu ala a spus despre el un lucru care i-r mai fi spalat putin reputatia de homofob si xenofob si daca tacea filozof ramanea. Iar el faca plangere ca i-a fost patata reputatia de homofob?…si cere daune?. Eu ma duc sa ma sihastresc ca nu mai inteleg lumea asta.

  9. cineva said

    am February 20 2010 @ 8:35 pm

    Eu cred ca atunci cand redacta plangerea si a ajuns sa scrie suma ceruta ca “dauna morala” la 1000000… i s-a blocat tasta zero din cauza unui gandac ca altfel ar mai fi adaugat zerouri. :))

  10. Csaba said

    am February 20 2010 @ 8:55 pm

    In sfarsit cineva i-a servit de 1000 de ori mai elegant decat o facea el in Romania Mare, aceeasi mancare.
    Pofta mare porc lingau!!!

  11. Metalshrine said

    am February 20 2010 @ 9:37 pm

    Cu cat tupeu ordinar de lingator de cururi comuniste il numeste pe George Roncea inculpat chiar in plangerea penala… 😆

  12. need2trip said

    am February 21 2010 @ 12:12 pm

    @Mihai Tociu
    subscriu; perfect de acord

  13. asistentapentruconsumatori.ro said

    am February 22 2010 @ 12:49 pm

    Reclamati abuzurile la care sunteti supusi la office@asistentapentruconsumatori.ro

    Lupta noastra a celor de la Asociatia http://www.AsistentaPentruConsumatori.ro se duce impotriva abuzurilor la care sunt supusi consumatorii romani.
    Pentru asta avem nevoie ca voi, sa ne scrieti despre fraudele sau abuzurile la care sunteti supusi de catre comercianti sau autoritati.
    Noi preluam sesizarile voastre si ne luptam pentru ca drepturile sa va fie recunoscute.

    TOT CE AI DE FACUT ESTE SA NE SCRII LA ADRESA office@asistentapentruconsumatori.ro

  14. vrajitorul.eu said

    am February 22 2010 @ 1:42 pm

    INTRATI PE http://www.vrajitorul.eu/ – Magia afacerii dvs.
    informatii utile >> http://www.vrajitorul.eu/aplicatia/aplicatia.html

Comment RSS · TrackBack URI