Rad cu lacrimi fara sa ma pot abtine ! Cine credeti ca urla acum ca jurnalistii sa depuna declaratii de interese ? Ghiciti ?

Tweet this

http://www.www.www.urbaniulian.ro/?p=38669




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


18 Comentarii pana acum»

  1. Poc said

    am February 11 2010 @ 3:17 pm

    Bravo domne’ esti tare de tot

  2. Eugen said

    am February 11 2010 @ 3:26 pm

    In plus nu o sa se mai uite nimeni la irealitatea si antene

  3. radu andrei said

    am February 11 2010 @ 3:32 pm

    tare rau, dle senator!

    dedicatie pt. “spalatorii de creiere” :

    CE BINE-MI PARE CA ATI LUAT TEAPAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!

  4. Paul said

    am February 11 2010 @ 3:40 pm

    Superfaza!
    Jigodiile dracu, slugoii astia imputiti ai lui vantu , patriciu sau ai securistului ala imputit de felix guita acum

  5. Nif said

    am February 11 2010 @ 3:43 pm

    Buna seara!
    Am aflat de foarte putin timp ca existati si ma bucur din tot sufletul chiar daca … sunteti o picatura in mare! din nefericire am depasit de multa vreme varianta in care am crezut candva… picatura cu picatura….!
    Prin urmare, m-am intalnit in ultima vreme cu situatii disperate ale unor tineri care nu mai inteleg nimic din societatea in care traim si nici nu se invredniceste cineva sa-i lamureasca, sa le arate clar, fara “ocheli”, ce au de facut; situatia este urmatoarea:

    – dupa “revolutie”, cand tinerimea a crezut ca poate trai cinstit prin forte proprii, au fost cativa care si-au infiintat mici srl-uri cu diverse si marunte tipuri de activitate; ele au functionat pe perioade scurte dupa care, viata i-a purtat fie catre meserii, facultati, munca la negru, etc. si respectivele persoane juridice au ramas pur si simplu sa existe fara sa presteze vreo activitate.

  6. asistentapentruconsumatori.ro said

    am February 11 2010 @ 4:47 pm

    Reclamati abuzurile la care sunteti supusi la office@asistentapentruconsumatori.ro

    Lupta noastra a celor de la Asociatia http://www.AsistentaPentruConsumatori.ro se duce impotriva abuzurilor la care sunt supusi consumatorii romani.
    Pentru asta avem nevoie ca voi, sa ne scrieti despre fraudele sau abuzurile la care sunteti supusi de catre comercianti sau autoritati.
    Noi preluam sesizarile voastre si ne luptam pentru ca drepturile sa va fie recunoscute.

    TOT CE AI DE FACUT ESTE SA NE SCRII LA ADRESA office@asistentapentruconsumatori.ro

  7. www.vrajitorul.eu/ said

    am February 11 2010 @ 4:47 pm

    INTRATI PE http://www.vrajitorul.eu/ – Magia afacerii dvs.
    informatii utile >> http://www.vrajitorul.eu/aplicatia/aplicatia.html

  8. Cristoiu dixit said

    am February 11 2010 @ 6:43 pm

    Ion Cristoiu: “Ambi?ia PD-L de a-?i crea un trust de pres?”

    “Dup? aceast? a doua schimbare de proprietar, nu cred c? Evz î?i mai revine. Nelini?titor pentru pres? nu e faptul c? a fost cump?rat Evz, ci adev?rul c? un trust str?in, întemeiat pe profit, recunoa?te falimentul unei aventuri în România. Asta înseamn? c? în perioada urm?toare va fi practic imposibil s? mai faci un trust de pres? bazat pe profit”.

  9. lucifer said

    am February 11 2010 @ 8:01 pm

    Incurcate sunt caile Domnului.
    Cine stie ce se mai intampla in continuare?
    Logic vorbind, fiecare va incerca sa-si protejeze afacerea si sa obtina eventual ,profit.
    Cum ,si cu ce mijloace- ramane de vazut.
    Probabil ca dl. Cristoiu are dreptate, trustul Ringier avand o pozitie cat de cat echidistanta in lupta asta care nu se mai termina, nu a avut acces la prajitura cea mare(publicitate de la stat) ,fiindu-i periclitata afacerea in sine.

  10. Mara said

    am February 11 2010 @ 10:17 pm

    Este adevarat ca prezenta la Parlament a posturilor TV defaimatoare si dezinformatoare (ati inteles, iRealitatea si Antenele) se deconteaza in fapt de fiecare roman?!
    Ii sustinem, ii platim pe moguli ca sa ne dezinformaze cuu invitati alesi pe sprinceana care “sa faca/ sa zica frumos” anti-Basescu, zilnic?!! Aud ca nu deconteaza consum de curent… SE poate asa un jaf?!
    Cui sa ne adresam pentru ca “mizeria” sa inceteze sau cei in cauza sa plateasca? Avocatului Poporului poate?!

  11. cineva said

    am February 11 2010 @ 11:35 pm

    Mirciulica, sa scrii frumos si caligrafic declaratia! :))
    Sa intelegem si noi ai mai prosti pentru cine latri seara.

  12. Sandu said

    am February 12 2010 @ 2:37 am

    Sunt convins ca voi acum din dragoste pentru Basescu va veti uita cu totii la B1TV. Au emisiuni foarte interesante. Care sunt alea??????

  13. cineva said

    am February 12 2010 @ 10:50 am

    o sa ne uitam la: “Din dragoste .. pentru Basescu” cu Mircea …Badea :))

  14. looklan said

    am February 12 2010 @ 10:59 am

    tot ce imi doresc sincer…spera sa se realizez..si sa nu fie doar o minune de 3 zile

  15. Nicolae said

    am February 12 2010 @ 2:12 pm

    Domnule senator, sunt un cetatean roman din mun. Campina si doresc sa va multumesc in nume propriu pt. toate initiativele dumneavoastra parlamentare in general si in mod special pt. “proiectul de act normativ in vederea anularii taxelor TV si radio pt. persoane juridice”. Cred ca daca macar 30% dintre colegii dumneavoastra v-ar urma exemplul, situatia in Romania ar arata mult mai bine. Sa va dea BUNUL DUMNEZEU, multa sanatate si putere de “convingere” a celor ce decid pt. acest biet popor roman!
    Cu deosebita stima,
    Nicolae Bîlbîe

  16. http://www.urbaniulian.ro/2010/02/12/l-am-invins-pe-chiliman-care-trebuie-acum-sa-plateasca-daune-de-10000-de-euro-pentru-ca-a-discriminat-bolnavii-de-sida/ said

    am February 12 2010 @ 4:13 pm

  17. teopopa said

    am February 12 2010 @ 6:01 pm

    Doamneloe si Domnilor. Sa nu ne imbatam cu apa rece. Singura noutate, verticala sau mai putin vertical este aparitia unui nou ‘tonomat’ de data acesasta portocaliu. O “pata ” de culoarea. Da’ ce, io’s mai prost ? Aia are si io nu !!!!!

  18. Iulian Urban@teopopa said

    am February 12 2010 @ 6:02 pm

    Pai de ce sa nu impiedicam ca jurnalistii sa se tonomatizeze portocaliu si sa accepte toti depunerea declaratiilor de interese ?

Comment RSS · TrackBack URI