De ce nu cred in basmele cu incalzirea si aerisirea salii de Plen de la Senat

Tweet this

http://www.www.www.urbaniulian.ro/?p=38693




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


9 Comentarii pana acum»

  1. radu andrei said

    am February 11 2010 @ 7:11 pm

    Presedintele catre romani:
    -Am hotarat ca de acum vom munci numai Miercurea!
    Toata suflarea impresionata, aplauda in delir.
    – Intrebari?
    Se ridica unu, se scarpina, tuseste:
    – In FIECARE miercuri?

  2. cineva said

    am February 11 2010 @ 10:06 pm

    La asa munca, asa legi!

  3. Metalshrine said

    am February 12 2010 @ 9:11 am

    Adevarul este ca trebuiesc aerisite salile avand in vedere ca unii dorm acolo si, probabil, se mai si besesc ca na…asta e. Iar la cati imputiti misuna clar este nevoie de aerisire ca la carte!

  4. Marian Rosca said

    am February 12 2010 @ 9:36 am

    platim ca prostii niste cacanari care isi bat joc de noi si ne fura…

  5. obiectiva said

    am February 12 2010 @ 1:13 pm

    @radu andrei. SUPER TARE, gluma! mai tii minte de ceangai? ala era inceputul limbii maghiare oficiale.. nimic nu e intamplator. Parlamentul se aeriseste pentru ca am speriat eu medicina romaneasca, acum 3 ani, voiau sa ma puna in camesa de forta, acum, a ajuns la CAUZA. dar, daca nu incalzesc in mod constant, si doar aerisesc, TOT e rau.

  6. obiectiva said

    am February 12 2010 @ 1:14 pm

    NU CEDATI nici un pas. cum ati facut un pas INAPOI, va lovesc sub centura. peste 4 ani, veti putea candida la PRESEDENTIA ROMANIEI. tineti/o tot asa, si va garantez cel putin 1000 de votanti.

  7. obiectiva said

    am February 12 2010 @ 1:16 pm

    propun o zi pe saptamana, zi de judecata si o zi pe saptamana, zi de scoala, in rest, vom avea timp sa gandim…

  8. Nicolae said

    am February 12 2010 @ 2:11 pm

    Domnule senator, sunt un cetatean roman din mun. Campina si doresc sa va multumesc in nume propriu pt. toate initiativele dumneavoastra parlamentare in general si in mod special pt. “proiectul de act normativ in vederea anularii taxelor TV si radio pt. persoane juridice”. Cred ca daca macar 30% dintre colegii dumneavoastra v-ar urma exemplul, situatia in Romania ar arata mult mai bine. Sa va dea BUNUL DUMNEZEU, multa sanatate si putere de “convingere” a celor ce decid pt. acest biet popor roman!
    Cu deosebita stima,
    Nicolae Bîlbîe

  9. Adrian said

    am February 12 2010 @ 6:46 pm

    tot trebuie redus drastic numarul de parlamentari! Acum se poate face pe criterii de competenta, implicare si prezenta!

Comment RSS · TrackBack URI