Banner

NENOROCIT PE E 85

Tweet this

http://www.www.www.urbaniulian.ro/?p=38544




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


9 Comentarii pana acum»

  1. vrajitorul.eu said

    am February 9 2010 @ 4:37 pm

    INTRATI PE http://www.vrajitorul.eu/ – Magia afacerii dvs.
    informatii utile >> http://www.vrajitorul.eu/aplicatia/aplicatia.html

  2. asistentapentruconsumatori.ro said

    am February 9 2010 @ 4:37 pm

    Lupta noastra a celor de la Asociatia http://www.AsistentaPentruConsumatori.ro se duce impotriva abuzurilor la care sunt supusi consumatorii romani.
    Pentru asta avem nevoie ca voi, sa ne scrieti despre fraudele sau abuzurile la care sunteti supusi de catre comercianti sau autoritati.
    Noi preluam sesizarile voastre si ne luptam pentru ca drepturile sa va fie recunoscute.
    TOT CE AI DE FACUT ESTE SA NE SCRII LA ADRESA office@asistentapentruconsumatori.ro

  3. horia marinescu said

    am February 9 2010 @ 5:08 pm

    Soferul microbuzului impuscat imediat, fara proces si fara drept la aparare. Doar folosind asemenea metode,vom reusi sa starpim criminalii de pe sosele. Fara mila, cand aveti posibilitatea si credti ca un sofer nu respecta legea, ACTIONATI. Ucigasii soselelor trebuie starpiti.

  4. daniel said

    am February 9 2010 @ 7:56 pm

    Sunt de acord cu d-voastra domnule Marinescu,dar daca il impusti el nu va suferi cum sufera cei ce sunt in spital acum.

  5. fuck them all said

    am February 9 2010 @ 8:43 pm

    Impushca-te tu in limba… daca tot ai idei.
    Daca tot sugerezi genul asta de pedepse… zdrobitul coatelor shi genunchilor ar fi o solutzie mai chinuitoare.

  6. Zen said

    am February 9 2010 @ 11:08 pm

    HAHAAAAAAAA !!!!!!!

    ce neam de imbecili….Doamne

    As fi zis ca e bine ca la noi nu sunt legale armele ca la americani , dar poate ca ar fi bine daca s-ar legaliza. In felul asta Imbecili ca horia marinescu aici mai sus ar ave ocazia sa impuste pe cine vrea muschiu lui retardat si sa infunde puscaria alaturi de altii ca el, care par oameni cat se poate de normali dar sufera cu capul.

    Felicitari !

    Viitorul suna bine…. :))

    Aoleu, mor de ras frate….!!

  7. Sorin said

    am February 10 2010 @ 11:52 am

    asa circula majoritatea soferilor de pe microbuzele de transport persoane. nu numai in neamt. DACA ii prinde politia cu nereguli inainte de a face vreun accident incep sa se vaite ca e piinea lor, mor copii de foame etc etc.

  8. Neicu Andrei-Silviu said

    am February 10 2010 @ 12:42 pm

    …….Pentru cei care nu il cunosc pe parintele Daniel Dumitru Lefter acest accident pare a fi doar o simpla stire de senzatie pur romaneasca care mai creste cu 0,01 puncte raiting-ul PRO-TV…Pentru cei care il cunosc s-au l-au cunoscut este o adevarata tragedie si eu ma numar ca fost elev seminarist printre acele persoane…Inconstienta este transformata intr-o fractiune de secunda in drama altora….La 21 de ani sa obtii un atestat de sofer profesionist si sa faci un traseu de 700 dekm dintr-un capat al tarii in altul inseamna ca si cum ai trage cu pistoalele Carpati celebre in Politia Romana si sa poti dobora un Boeing 747…Dar poate ca Dumnezeu i-a pregatit un loc parintelui intre Sfintii sai si il doreste mai aproape…Sunt inca in stare de soc si sper intr-0 minune dumnezeiasca ca parintele, sotia si baiatul cel mare sa scape cu viata… !!?!

  9. ultimele stiri. said

    am February 12 2010 @ 6:24 pm

    Sa dam slava lui Dumnezeu. Parintele Daniel si-a revenit din coma. Si nu doar atat. Hematomul i s-a retras si medicii sunt uimiti. Va fi operat insa la ochi, nu si la cap (nu mai e nevoie). Are foarte mari sanse de recuperare completa. Si sotia este in recuperare, si baietelul este mai bine. Iata ce minuni face Dumnezeu. Si Sf. Haralambie. Iata ce inseamna rugaciunea.
    Da, oameni buni. Se intampla acum. In zilele noastre.
    Slava Tie, Doamne!

Comment RSS · TrackBack URI