‘Amendamentul Urban’ – privind declaratiile de interese pentru jurnalisti – respins de PSD si PNL in comisia juridica a Senatului

Tweet this

http://www.www.www.urbaniulian.ro/?p=38558




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


11 Comentarii pana acum»

  1. andrei said

    am February 9 2010 @ 7:02 pm

    grijania mamii lor !!!!!!!!!

  2. Sandu said

    am February 9 2010 @ 7:35 pm

    pe mine ma interesa declaratie de interese a lu’ Pora

  3. COSMA said

    am February 9 2010 @ 7:40 pm

    DOMNULE URBAN DACA AR DEVENI TRASPARENTA PRESA TATUCA BASESCU SI CEI DE LA CONDUCERE AR FI DESCOPERITI CU TOT FELUL DE SMECHERII! PRESA DESCOPERA MULTE IAR POLITICIENII PLATESC BANI GREI CA NU APARA UN ARTICOL CU EI! E LOGIC! DE EXEMPLU ZIRUL “EVENIMENTUL ZILEI” IL TOT PUPA PE BASESCU SI IL TOT RIDICA IN SLAVI! VI SE PARE NORMAL SA NU-I PREA GASEASCA IN 6 ANI NIMIC? ORICE OM GRESESTE! CRISTOIU L-A TOT INJURAT PE BASESCU PANA APROAPE DE ALEGERI SI DINTR-O DATA BASESCU E PE PLACUL LUI! OARE NU L-A FACUT BASESCU SAU ALTUL CU CEVA?

  4. cineva said

    am February 9 2010 @ 10:11 pm

    Ai dreptate Iuliane, jurnalismul nici nu e definit ca meserie in tara asta…putem sa-i denumim atunci pe cei mai multi cum se cuvine: MANCATORI DE KK ?
    Bine macar ca acum stim “cu acte in regula” cata atentie sa mai dam la dejectiile ejectate de ei …

  5. gygy said

    am February 9 2010 @ 10:49 pm

    Eu nu inteleg rostul parlamentului, pana la urma care-i interesul ?

  6. cineva said

    am February 9 2010 @ 11:01 pm

    rostul parlamentului = Viva la cosa nostra, la Grande Familia!

  7. Cristian Radu said

    am February 10 2010 @ 7:31 am

    Au lipsit doi oameni de la dumneavoastra din partid .

    Se pare ca sustineti prea multe initiative in favoarea bunului simt fapt care nu pare pe gustul PDL .

    Inca o dovada ca PDL nu este altfel decit PSD sau PNL.

    Previzionez o cadere spectaculoasa a PDL la finalul guvernarii Boc.

    Cred ca este cazul sa adunati in jurul dumneavoastra cit mai multi colegi carora le pasa de tarisoara asta macar pe jumatate din cit va pasa dumneavoastra si sa va ganditi la o varianta alternativa la PDL, PSD , PNL sau alte formatiuni politice formate in marea lor majoritate din oportunisti indiferenti la cetatenii acestei tari si la interesul national.

  8. asistentapentruconsumatori.ro said

    am February 11 2010 @ 12:55 pm

    Reclamati abuzurile la care sunteti supusi la office@asistentapentruconsumatori.ro

    Lupta noastra a celor de la Asociatia http://www.AsistentaPentruConsumatori.ro se duce impotriva abuzurilor la care sunt supusi consumatorii romani.
    Pentru asta avem nevoie ca voi, sa ne scrieti despre fraudele sau abuzurile la care sunteti supusi de catre comercianti sau autoritati.
    Noi preluam sesizarile voastre si ne luptam pentru ca drepturile sa va fie recunoscute.

    TOT CE AI DE FACUT ESTE SA NE SCRII LA ADRESA office@asistentapentruconsumatori.ro

  9. www.vrajitorul.eu/ said

    am February 11 2010 @ 12:56 pm

    INTRATI PE http://www.vrajitorul.eu/ – Magia afacerii dvs.
    informatii utile >> http://www.vrajitorul.eu/aplicatia/aplicatia.html

  10. Spalatori de creiere contra oamenilor care sustin real statul si economia tarii ! | diaspora romaneasca said

    am February 11 2010 @ 1:21 pm

    […] Senat a respins amendamentul meu vizand declaratiile de interese vizand jurnalistii asa cum aratam aici Pupaturi, semne ale victoriei, facute de cei cateva zeci de smenari care conduc din umbra destinele […]

  11. Spalatori de creiere contra oamenilor care sustin real statul si economia tarii ! | diaspora romaneasca said