SENZATIONAL! Numai la noi se poate asa ceva…Haiti, Tahiti, Mahiti, Papiti. Sa le ia dracu’, suna la fel

Tweet this

http://www.www.www.urbaniulian.ro/2010/02/03/senzational-numai-la-noi-se-poate-asa-cevahaiti-tahiti-mahiti-papiti-sa-le-ia-dracu-suna-la-fel/




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


26 Comentarii pana acum»

  1. Geta said

    am February 3 2010 @ 3:07 pm

    de ce radeti?? doar greseala e omeneasca!! ….. :-) e cea mai buna gluma a lui 2010….. insa cine va suporta cherozenul pana in tahiti???
    si am citit una la fel de buna: ca le-au trimis celor din haiti fulare, manusi paltoane.. exact hainele de care au nevoie haitienii sa nu inghete.. (sper sa nu ajunga in tahiti si astea)

  2. Geo said

    am February 3 2010 @ 3:31 pm

    E o farsa, nu e adevarat! E pusa in categoria “Aproape adevarat”.

  3. alta said

    am February 3 2010 @ 3:45 pm

    pasarea Mihaiviteazu de cand doreau vanatorii de munte sa mearga la mare…hahahha

  4. Eimotto said

    am February 3 2010 @ 3:48 pm

    Da o interpelare nu le trimiteti don’ senator?

    😀

  5. ziaristu' palmas said

    am February 3 2010 @ 4:08 pm

    recunoasteti ca atata imbecilitate ar lasa orice comandant al unei eventuale forte atacatoare ar fara replica! cat stau ei cu gura cascata de ce tampenii suntem in stare, mergem frumusel si-i dezarmam! si pe urma ne predam! Gigea minister de aparare avem! PS: stie cineva cat % din buget papa ministerul asta? ca pe ce il cheltuie nu va intreb – stiu!

  6. Ciuly said

    am February 3 2010 @ 4:12 pm

    inca ma tot mir cum apar oameni care habar n-au ce inseamna times.ro

    http://www.times.ro/termeni-si-conditii-utilizare

    “Se precizeaza ca articolele postate pe Times.ro constituie in marea lor majoritate un pamflet si trebuie tratate ca atare. Exceptia o constituie articolele in care se specifica sursa informatiei si care sunt reale.”

  7. JHB said

    am February 3 2010 @ 4:14 pm

    Sincer cred ca este o gluma aruncata de cineva…insa mentinand acest tonus de glumet…imi si imaginez cum bravii nostri vanatori de munte impart conserve…paturi…medicamente…manusi…fulare bogatanilor de pe plaja…parca si vad un american bogat cum multumeste pentru toate acestea…mai sti poate au dat si peste un congresman american…care va fi asa de uimit si fericit ca a primit ceva cadou incat imediat cum ajunge la lucru va cere ridicarea vizelor pentru romani…multumindu-le pentru grija avuta de el la 40 de grade celsius sa nu raceasca :)))…

    Te doare capu’

  8. Eimotto said

    am February 3 2010 @ 4:14 pm

    @Ciuly
    Daca taceai poate vedeam si noi o interpelare … asa n-ai sa mai vezi 😀

  9. faqt said

    am February 3 2010 @ 4:21 pm

    Daca-i reala … e antologica.

    Nu shtiu daca Romania s-a facut de ras.
    Da’ marele general *** … S-A!!!

    Prostia (shi fudulia) se platesc . Noi vom avea de decontat neghiobia unor numitzi… ca s-a ales. Shi nepotzii nepotzilor…

    Da’ ce mai conteaza…

    Apropo… vanatorii de munte … au “tzinuta de iarna”?
    Ca la intendentza-n calendar…asha e.

  10. vrajitorul.eu said

    am February 3 2010 @ 4:25 pm

    INTRATI PE http://www.vrajitorul.eu/ – Magia afacerii dvs.
    informatii utile >> http://www.vrajitorul.eu/aplicatia/aplicatia.html

  11. asistentapentruconsumatori.ro said

    am February 3 2010 @ 4:26 pm

    Lupta noastra a celor de la Asociatia http://www.AsistentaPentruConsumatori.ro se duce impotriva abuzurilor la care sunt supusi consumatorii romani.
    Pentru asta avem nevoie ca voi, sa ne scrieti despre fraudele sau abuzurile la care sunteti supusi de catre comercianti sau autoritati.
    Noi preluam sesizarile voastre si ne luptam pentru ca drepturile sa va fie recunoscute.
    TOT CE AI DE FACUT ESTE SA NE SCRII LA ADRESA office@asistentapentruconsumatori.ro

  12. gogu said

    am February 3 2010 @ 4:32 pm

    Care este prostul ala din MAN care a incurcat hartile?!? Suntem de rasul curcilor daca am ajuns sa confundam atlanticul cu pacificul de sud!!!

  13. cineva said

    am February 3 2010 @ 4:38 pm

    Tare gluma, da la cum evolueaza cultura pe la noi …n-o sa mai fi gluma intr-o zi! :)

  14. centurion said

    am February 3 2010 @ 4:44 pm

    cine nu munceste nu greseste! eu am avut mai demult un coleg, sofer, care a fost trimis la Harsova, si el a ajuns la Orsova!

  15. Dan said

    am February 3 2010 @ 4:45 pm

    Ma asteptam la mai mult profesionalism din partea dv, dle Urban. Ca eu m-am pacalit luand de buna aceasta stire, e problema mea.
    Dar dv? Zau ca aveam pretentii mai mari :(

  16. Ionescu Tudor@eimotto said

    am February 3 2010 @ 4:50 pm

    Dar cand interpelarile astea au ajutat oameni a fost bine nu este asa?
    O gluma buna din clicul vai de stelele lui Oprea

  17. VIOREL URBAN said

    am February 3 2010 @ 4:56 pm

    @ Eimotto

    La caterinci suntem primii nu ?
    Macar incercam sa facem ceva.

  18. gelu said

    am February 3 2010 @ 4:59 pm

    e rau cu omul care-i prost ……. da-i criminal daca-i si sef ……. asta-i tara in care locuiti ……. bravo voua, cinste cui v-a votat ……..

  19. Ciuly said

    am February 3 2010 @ 5:13 pm

    @Eimotto
    prefer ca domnu senator sa aloce timp lucrurilor care chiar conteaza si sa nu se faca de ras aiurea. nu le stie nici el pe toate si nici asociatii sau angajatii lor. dar cum ei ne ajuta, ii putem ajuta si noi, cand putem, cum putem 😉

  20. centurion said

    am February 3 2010 @ 5:37 pm

    e o farsa, m-am convins, site-ul e de bascalie…

  21. politicianul said

    am February 3 2010 @ 6:51 pm

    Ar trebui sa plece acolo si ministrul apararii cu presedintele ca sa-i imbarbateze!

  22. Claudiu@centurion said

    am February 3 2010 @ 7:16 pm

    Drum bun amice, te asteapta ciutacu.ro

  23. CIRCOTEL said

    am February 3 2010 @ 10:31 pm

    ASTIA DE LA ARMATA RAMIN CU PENSII SI SALARII SPECIALE, NU? UN NEUROCHIRURG SAU UN SAVANT CA FEMEIA DE SERVICI.SA TRAITI (BINE) COMANDANT SUPREM!!!!!!!!!!

  24. Ciuly said

    am February 11 2010 @ 11:05 am

  25. eu said

    am February 15 2010 @ 9:09 pm

    nici nu ma mir, doar suntem in Romania

  26. sanda zeic said

    am December 3 2010 @ 6:34 pm

    Eu chiar am crezut ca e adevarata
    si era sa mor de ris,
    dar sper sa ma trezesc de-a binelea ,
    daca ma resusciteaza careva,
    l-as prefera,totusi pe colegul Raed,
    ca si el e Arafat,
    ca inainte mergatorul cu marama cu bulinute.
    Asta asa,
    sa mai uitam
    de criza de ris,
    de plins ,
    de isterie ,
    de ROMANIKA…bla,bla,bla…

Comment RSS · TrackBack URI