ANM vinovata de drama lui Mutu ? Acesta da in judecata Ministerul Sanatatii din Romania – in prospectul “Capsulei de slabit” nu este specificata si sibutramina printre substantele continute

Tweet this

http://www.www.www.urbaniulian.ro/?p=38110




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


9 Comentarii pana acum»

  1. alta said

    am February 1 2010 @ 2:00 pm

    Ma gandesc cu jale ca briliantul are nevoie de o pastila de slabit. Pai pentru muschi face elecrostimulare? Cum se antreneaza? Are vreun simulator ceva? Vreo consola?

  2. asistentapentruconsumatori said

    am February 1 2010 @ 2:32 pm

    Reclamati abuzurile la care sunteti supusi la office@asistentapentruconsumatori.ro

    Lupta noastra a celor de la Asociatia http://www.AsistentaPentruConsumatori.ro se duce impotriva abuzurilor la care sunt supusi consumatorii romani.
    Pentru asta avem nevoie ca voi, sa ne scrieti despre fraudele sau abuzurile la care sunteti supusi de catre comercianti sau autoritati.
    Noi preluam sesizarile voastre si ne luptam pentru ca drepturile sa va fie recunoscute.

    TOT CE AI DE FACUT ESTE SA NE SCRII LA ADRESA office@asistentapentruconsumatori.ro

  3. vrajitorul.eu said

    am February 1 2010 @ 2:33 pm

    INTRATI PE http://www.vrajitorul.eu/ – Magia afacerii dvs.
    informatii utile >> http://www.vrajitorul.eu/aplicatia/aplicatia.html

  4. ova said

    am February 1 2010 @ 3:06 pm

    Pai dar asta e al doilea caz de dopaj la Mutu , dupa problema de la Chelse.
    Dupa cate am aflat de la radio un fotbalist trebuie sa-si intrebe pe doctorul echipei si pt o aspirina, el nu a urmat calea normala sau el e Mutul, briliantul cu statut de super star. Nu am vazut pana acum nici macar o opinie al medicului echipei nationale sau nu avem asa ceva.
    Felicitari dl. Urban pt activitatea pe care o aveti in parlamentul Romaniei, am vazut raportul dvs de activitatea in luna ian.

  5. Dani said

    am February 2 2010 @ 9:25 am

    Mutu are dreptate! El a luat pastile pentru slabit, nu droguri! Iar ministerul care a avizat aceste pastile, fara sa specifice in prospect ca acestea contin drogul/substanta interzisa respectiva e BUN DE PLATA!

    Numai in Romania merg sa cumpar suc si beau sorbitol si caramel cancerigen, cer salam si mananc 20% carne si restul aditivi….

    Si in final, eu sunt vinovat??? Desi eram de buna credinta???

  6. elena said

    am February 2 2010 @ 11:09 am

    Mai lasati-ma cu aceste justificari copilaresti.Toti ii faceti jocul acestui arogant si infatuat. E varza… sa-i fie rusine ca face pe fecioara si voi il credeti, sau va faceti ca-l credeti..ca de ..e “BRILIANT”. La ce ? La poze? La droguri? La nesimtire? La bautura? saracul, acum a venit de la tara biet baiat nestiutor. Toti am auzit de acest Reductil, de mult si stim ce continea. E UN TRISOR! Ce mai rade de voi ca il credeti mereu!E un nesimtit care ii sfideaza pe cei corecti si muncitori.

  7. julia said

    am February 2 2010 @ 12:46 pm

    Dani draga,
    Mutu, cica, este un sportiv de performanta care nu are voie sa ia nici un medicament fara sa-si consulte medicul. Dar, cum el e destept nevoie mare, n-are decat sa suporte consecintele.

  8. apocas said

    am February 2 2010 @ 12:51 pm

    aia nu l-au testat pentru/contra medicamentelor de slabit,
    aia cu slabitul il priveste,
    dar l-au testat relativ la substante dopante,
    el a luat dopingul dar un prieten l-a invatat si i-a zis ca poate sa pretinda ca a luat medicamente de slabit, neaparat cumparate din romania,
    cred ca prietenul cel bun e impresarul lui care cauta argumente sa i se mareasca salariul,
    si i-a zis: joci bine cateva etape si optinem marirea!

  9. Gopo said

    am February 3 2010 @ 9:17 am

    Baiatu’ nu a mai declarat nimic, urmand sa-si construiasca apararea si sa caute si alti vinovati pentru problemele lui.

Comment RSS · TrackBack URI