Banner

Debitul catre EFG Retail este ca legenda Mesterului Manole : ce platesti luna asta, se adauga inzecit luna viitoare

Tweet this

http://www.www.www.urbaniulian.ro/?p=37915




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


16 Comentarii pana acum»

  1. vrajitorul.eu said

    am January 28 2010 @ 11:10 am

    INTRATI PE http://www.vrajitorul.eu/ – Magia afacerii dvs.
    informatii utile >> http://www.vrajitorul.eu/aplicatia/aplicatia.html

  2. asistentapentruconsumatori.ro said

    am January 28 2010 @ 11:11 am

    Reclamati abuzurile la care sunteti supusi la office@asistentapentruconsumatori.ro

    Lupta noastra a celor de la Asociatia http://www.AsistentaPentruConsumatori.ro se duce impotriva abuzurilor la care sunt supusi consumatorii romani.
    Pentru asta avem nevoie ca voi, sa ne scrieti despre fraudele sau abuzurile la care sunteti supusi de catre comercianti sau autoritati.
    Noi preluam sesizarile voastre si ne luptam pentru ca drepturile sa va fie recunoscute.

    TOT CE AI DE FACUT ESTE SA NE SCRII LA ADRESA office@asistentapentruconsumatori.ro

  3. adiTM said

    am January 28 2010 @ 11:49 am

    Fac pariu ca Lesciuc Cristian si-a platit in fiecare luna doar minimul de plata de pe extrasul de cont, nu RATA care o avea de platit.
    S-a bucurat ca are de platit mai putin ( s-a gandit ca i-a pacalit pe cei de la Euroline )…. acuma … s-a pacalit singur …

  4. ANTI said

    am January 28 2010 @ 11:54 am

    adiTM = pus de ETG Retail sa comenteze
    pic de decenta si umanitate nu mai aveti in voi, meritati-va tara asta nemernicilor ca pana la urma toti o sa dati de dracu prin comportamentul asta de puslama cu CARIERA

  5. ANTI ANTI said

    am January 28 2010 @ 1:31 pm

    ANTI, ia-te de mana cu toata ” prostimea ” din tara asta.
    Doar daca esti prost nu intelegi un contract pe care il semnezi.

  6. PUSLAMAUA said

    am January 28 2010 @ 1:33 pm

    are dreptate ADITM

  7. www.magazinterapeutic.ro said

    am January 28 2010 @ 7:26 pm

    singura salvare sa scapam d ewanimalele dela EFG Retail este toporisca, la briu si apoi in creeirul alora de acolo !

  8. Dany said

    am February 28 2010 @ 4:03 pm

    Bai ADITM ESTI MULT PREA INGUST LA MINE SA INTELEGI CEVA TU…..BANANIER SCRIE PE TINE…..CE CONTRACT SA SEMNEZI SI SA TE UITI DACA NU AU DAT NICI UN CONSTRACT CAND AM FACUT RATA…DOAR O CERERE PT CARD

  9. Dany said

    am February 28 2010 @ 4:05 pm

    INGUST LA MINTE PARDON..BANANIERULE

  10. doru said

    am April 28 2010 @ 7:30 pm

    pai daca nu ai semnat nici un contract , de ce mai platesti?

  11. silviu said

    am August 6 2010 @ 10:50 pm

    adiTM sincer taci dracu din gura …ori esti pus de cei de la efg sa vorbesti ori esti retardat ! tot ceea ce trebuie sa intelegi e ca sugi pula si vrei sa te inbogatesti pe spatele altora retardule dar in curand o sa iesim in strada ca in 89 si o sa vezi tu ce inseamna asta . bye nerorocitilor sa ma fut in efg retail etc bagami-as pula-n natia voastra de jegosi …. jur ca in curand va dau foc jeguri umane … si tie adiTM jegosule .

  12. silviu said

    am August 6 2010 @ 10:54 pm

    bsgsmi-as pula in timisoara mortilor mstii vino in bucuresti sa faci o muie jeg uman

  13. alex said

    am August 6 2010 @ 11:03 pm

    adiTM futu-ti motii lui mata jegule taci in mortii matii ca sugi pula cu minimu de plata 😉 sincer tu in ce masori plata in muie ?

  14. alex said

    am August 6 2010 @ 11:07 pm

    vino aici pisama-as pe tm al tau ca iti trag muie idiotule pisama-as pe efg-ul tau ..sa va fut in gurita de hoti infecti mars la cacat jegosilor ! are dreptate Lesciuc Cristian ! muie jegurilor ..haide-ti oameni buni sa ne adunam si sa facem revolutie impotriva nerorocitilor de la efg ! sa dispara luara-ar foc:))))

  15. Un Disperat said

    am October 13 2010 @ 8:19 pm

    sunt deacord cu alex…. stresanti rau de tot…. dak ii iei la rost, nici ei nu stiu ce sa mai fac, ramane doar sa`i dam in judecata fiecare. 10+ Alex.

  16. Opra Valeria said

    am July 9 2013 @ 11:45 am

    Buna ziua, am ajuns la disperare, din cauza unui “amarat” de calculator si un monitor LCD cumparate in rate, in valoare de 2.500lei,in anul 2006. E adevarat ca am retras si numerar 1.200 lei, dar am platit pana in momentul de fata in jur de 8.500 lei, si “cica” as mai avea 4.300 lei de plata. Am platit in fiecare luna, dar nu scade nimic, din contra creste datoria. Va rog sa ma ajutati, ca nu stiu ce sa ma mai fac. Va multumesc.

Comment RSS · TrackBack URI