Banner

Drace, nici aici nu am loc ; sunt jalnic ca politician !

Tweet this

http://www.www.www.urbaniulian.ro/?p=37353




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


14 Comentarii pana acum»

  1. Creator said

    am January 15 2010 @ 6:50 pm

    Pai in primul rand…ma gandeam ca nu neaparat ASTA e scopul acestui blog. Pot face ei 10.000 de concursuri cu 5.000 de criterii. Aici ne adunam sa comentam si sa rezolvam probleme. Conteaza neaparat ca arata sau nu intr-un anume fel???
    Lasa-i pe ei sa se rupa in design si actualizari neinteresante!
    Ce se gaseste aici e de “first class” iar blogul de dragul blogului, rupe ideea de idei impartasite in scopul de progres.
    Sper, doar, sa ma insel..si dupa modelul asta…sa mai doreasca si altii sa se implice constructiv!
    Cum spuneai…Doamne ajuta!!!

  2. mihnea said

    am January 15 2010 @ 6:50 pm

    Domnule Senator,

    Dumneavoastra aveti deja o prezenta foarte cunoscuta pe internet! Nu vad problema sau conflictul, insa va urez succese! :)

    m

  3. ada said

    am January 15 2010 @ 7:15 pm

    Nu stiu altii cum gandesc dar cred ca ai o groaza da sustinatori printre noi astia mai din bobor. Asa ca acum depinde in topul cui conteaza sa fii :)

  4. Metalshrine said

    am January 15 2010 @ 8:05 pm

    “…iar de la PDL intra blogurile lui…” Pai de aici as trage concluzia ca domnia ta nu prea mai ai ce cauta in PDL. Ce zici de asta?

  5. Dani said

    am January 15 2010 @ 9:51 pm

    Eu intru zilnic pe acest blog.

    Dar pe blogurile alora de la PDL (Cristian Preda, Sever Voinescu, Gabi Mutu si Dumitru Oprea ) nu am intrat NICIODATA.Ba mai mult, nu am habar cine sunt respectivii, nu stiam ca ei exista, pana acum. Cand am facut copy/paste pe numele lor….

    Asa ca lasa sa castige ei concursuri, ca la capitolul popularitate sunt departe. Nu doar eu, ci 95% din electorat nu a auzit de ei, sau daca a auzit, la TV, si a retinut numele, habar nu au cine sunt, de functie au sau din ce partid fac parte…

    Asa ca mergi inainte, Iuliane!!!!!

  6. VIOREL URBAN said

    am January 16 2010 @ 12:44 am

    Multumim tuturor pentru sustinere si comentarii !
    Doamne ajuta !

  7. Buduru said

    am January 16 2010 @ 9:52 am

    P’acilea, oamenii au umor, dom’le, nu ca la ailalti, de’i pomenirati!
    “Dincolo” e mult mai “ieftin”, dom’le, credeti-ma!
    Io zic c’asa-i tocma’ bun! N-are rost sa umblati la el! La blog, zic!

  8. marian said

    am January 16 2010 @ 10:19 am

    Nu ma intereseaza PDL, PNL,PSD etc, mie mia placut acest blog pe vremea cand ereati independent.Asa mi-as fi dorit sa ramineti.Reprezentati alta clasa politica nu aceasi ca cei ce sunt in frunte. Daca credeti ca ei sunt mai tari sa fie sanatosi.
    Eu nu sustin PDL-ul dar aveti respectul meu ca independent.
    Cine se implica mai mult in viata oamenilor in vitor va castiga, caci si oameni se vor trezi si vor face diferenta. Inainte mergem.

  9. Adrians said

    am January 16 2010 @ 11:16 am

    Exista vreun motiv pt.care nu ne mai trimiteti newsletter zilnice,cum faceati anul trecut,mai ales pina la alegeri ? Refuz sa cred ca nu mai faceti acest lucru deoarece sacii sint acum in caruta de la Cotroceni.Va multumesc anticipat pt.raspuns.

  10. Urban@adrians said

    am January 16 2010 @ 11:31 am

    Stirile se trimit zilnic; poate ai cerut dezabonarea; Poti sa te reabonezi oricand

  11. ela said

    am January 16 2010 @ 1:45 pm

    Iulian, asteptam de mult sa apara pe undeva prin masa de politicieniun personaj ca tine. Pe majoritatea dintre noi cred ca nu ne mai intereseaza blogurile de genul celui pe care l-ai citat tu. Aici gasim adevaruri pe care nu are nimeni curajul sa le expuna si dezbateri cu adevarat interesante. Cred ca nu e usor sa faci ceea ce faci. Mult succes in continuare (cred ca e putin spus)!

  12. Catalin Defta said

    am January 17 2010 @ 10:23 pm

    Salut Iulian,

    Vreau sa iti urez succes in initiativele pe care le ai si iti propun un subiect care cred ca ar putea sa te intereseze. De curand am citit un articol pe un cotidian online in care dl. Prigoana propune mutarea Parlamentului din Casa Poporului si organizarea acolo de diverse evenimente. Eu iti propun o alta varianta pe care cred ca tu ai putea sa o sustii si care cred ca este viabila: Mutarea institutiilor statului in Casa Poporului. Si aici ma refer la toate acele institutii care platesc chirii exorbitante, impanzesc Bucurestiul si nu fac altceva decat sa adanceasca birocratia din aceasta tara. Cred ar fi totul mult mai simplu sa mergi intr-o singura cladire si acolo sa gasesti totul comasat. Cred ca s-ar face o economie substantiala si de personal si totul ar fi mult mai operativ si mai usor de supravegheat.
    Eu unul personal am lucrat ceva timp cu institutii care isi au sediul in Casa Poporului si am observat ca este un spatiu imens acolo care nu este folosit si pentru care se platesc oricum utilitatile si intretinera.
    Sper ca sa starneasca inters propunera mea.
    Multumesc!

  13. www.vrajitorul.eu/ said

    am January 18 2010 @ 12:17 pm

    INTRATI PE http://www.vrajitorul.eu/ – Magia afacerii dvs.
    informatii utile >> http://www.vrajitorul.eu/aplicatia/aplicatia.html

  14. asistentapentruconsumatori.ro said

    am January 18 2010 @ 12:17 pm

    Reclamati abuzurile la care sunteti supusi la office@asistentapentruconsumatori.ro

    Lupta noastra a celor de la Asociatia http://www.AsistentaPentruConsumatori.ro se duce impotriva abuzurilor la care sunt supusi consumatorii romani.
    Pentru asta avem nevoie ca voi, sa ne scrieti despre fraudele sau abuzurile la care sunteti supusi de catre comercianti sau autoritati.
    Noi preluam sesizarile voastre si ne luptam pentru ca drepturile sa va fie recunoscute.

    TOT CE AI DE FACUT ESTE SA NE SCRII LA ADRESA office@asistentapentruconsumatori.ro

Comment RSS · TrackBack URI