Banner

De ce nu se intorc tinerii in tara

Tweet this

http://www.www.www.urbaniulian.ro/?p=37229




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


9 Comentarii pana acum»

  1. www.vrajitorul.eu/ said

    am January 14 2010 @ 11:58 am

    INTRATI PE http://www.vrajitorul.eu/ – Magia afacerii dvs.
    informatii utile >> http://www.vrajitorul.eu/aplicatia/aplicatia.html

  2. asistentapentruconsumatori.ro said

    am January 14 2010 @ 11:59 am

    Reclamati abuzurile la care sunteti supusi la office@asistentapentruconsumatori.ro

    Lupta noastra a celor de la Asociatia http://www.AsistentaPentruConsumatori.ro se duce impotriva abuzurilor la care sunt supusi consumatorii romani.
    Pentru asta avem nevoie ca voi, sa ne scrieti despre fraudele sau abuzurile la care sunteti supusi de catre comercianti sau autoritati.
    Noi preluam sesizarile voastre si ne luptam pentru ca drepturile sa va fie recunoscute.

    TOT CE AI DE FACUT ESTE SA NE SCRII LA ADRESA office@asistentapentruconsumatori.ro

  3. Ovidiu said

    am January 14 2010 @ 2:57 pm

    sa va intoarceti in Romania… Olanda este o tara minunata, nu doriti sa le stricati viitorul atat copiilor cat si sotului dvs…Nu fiti egoista, ganditi-va si la familia dvs… Cloaca asta de tara nu merita !!!

  4. bursuc said

    am January 14 2010 @ 6:49 pm

    pt ce sa va intoarceti?nici macar nu intoarceti capul.imi pare rau ca nu am plecat prin 95 cind puteam.acum e tirziu

  5. Trajan dar nu si Base said

    am January 14 2010 @ 11:28 pm

    Pai, D-le Ovidiu si D-le bursuc … exact asemenea atitudine din partea voastra denota faptul ca ganditi chiar ca niste … romani adevarati! Rusine! Normal ar trebui sa se ia atitudine si sa se incerce si la noi, macar in ultimul ceas,sa se indrepte ceva in justitie, desi sincer mai trebuie sa treaca mult, mult timp pana atunci … , din pacate! Astept sa vad si eu ce atitudine ia D-l Senator Iulia Urban la acest mesaj!? Cand ma gandesc ca tocmai pentru multe asemenea situatii de … cacao, picam in afara… ca o natie de rahat!

  6. Wily Coyote said

    am January 15 2010 @ 2:53 pm

    daca aveti actele de proprietate ,terenul intabulat pe numele dumneavoastra si schita cadastrala nu cred ca mai aveti nevoie si de alte acte.Ii dati in judecata,cereti ca tribunalul sa trimita un expert topo sa verifice situatia si cam asta este tot…In ceea ce priveste titlul de proprietate fals,asta intra la alte articole…fals si uz de fals…puscarie…

  7. marius said

    am January 18 2010 @ 2:44 pm

    Haideti sa plecam toti tinerii, fratilor; sa parasim acest teritoriu care nu ne-a oferit nimic in afara de umilinta. M-AM SATURAT. VREAU RESPECT.

  8. J.de Bree said

    am December 14 2011 @ 2:30 pm

    Buna Mihaela,

    Ce semeni tu, vei culege.
    Tu, ca un au-Pere, primi?i cu ospitalitate în ??rile de Jos. Apoi, va tr?da gazda dvs. de trisare ei. Esti acolo cu so?ul ei au fugit. Ai avut toate facturile elementele furate. Sunte?i incarcate cu datorii de o familie, care le-a?i cheltuit la hoteluri ?i parcare. Castrat dvs. a fost parohie. Ai jefuit o biseric? de predecesorul s?u. Ai jefuit o familie de cinci copii de tat?l lor. Tu i-au jefuit de lor de origine.Bani, pe care a?i cump?rat aceste terenuri, este, de fapt, ace?ti copii. Pentru c? tat?l lor nu a fost niciodat? suficient de pl?tit pensia alimentar?!
    10 ani a?i fost aceast? femeie ?i copii afectate de procese cu privire la bani.
    Stimate cititor, aici te vezi pe cineva care expunând acuz? pe un alt de fapte pe care ei în?i?i s-au angajat. A?a cum am spus:
    Ceea ce semeni, culegi!
    J.de Bree

  9. Domnica said

    am August 21 2012 @ 4:14 pm

    J.de Bree – Mihaela nu a jefuit pe nimeni. Terenul a fost cumparat de la bunica ei, vine din familie si nu a fost o cheltuiala semnificativa. Chiar si asa, Mihaela a muncit pentru banii pe care I-a platit pe teren. Este foarte greu cand doi adulti se despart si cei mai aftectati sunt copiii, dar decizia a fost cu Teunis si fosta lui sotie. I am sorry for your feelings but my sister did not steal anything from this children, she was just trying to picking up the pieces and offere them a home on each holiday.

Comment RSS · TrackBack URI