Gorbaciov i-a dat cu flit lui Vîntu si nu mai vine la sindrofia de vitrina de la Realitatea Tv

Tweet this

http://www.www.www.urbaniulian.ro/?p=36626




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


11 Comentarii pana acum»

  1. www.vrajitorul.eu/ said

    am December 21 2009 @ 1:36 pm

    INTRATI PE http://www.vrajitorul.eu/ – Magia afacerii dvs.
    informatii utile >> http://www.vrajitorul.eu/aplicatia/aplicatia.html

  2. asistentapentruconsumatori.ro said

    am December 21 2009 @ 1:37 pm

    Reclamati abuzurile la care sunteti supusi la office@asistentapentruconsumatori.ro

    Lupta noastra a celor de la Asociatia http://www.AsistentaPentruConsumatori.ro se duce impotriva abuzurilor la care sunt supusi consumatorii romani.
    Pentru asta avem nevoie ca voi, sa ne scrieti despre fraudele sau abuzurile la care sunteti supusi de catre comercianti sau autoritati.
    Noi preluam sesizarile voastre si ne luptam pentru ca drepturile sa va fie recunoscute.

    TOT CE AI DE FACUT ESTE SA NE SCRII LA ADRESA office@asistentapentruconsumatori.ro

  3. vali_bob@usa.com said

    am December 21 2009 @ 2:55 pm

    ” Rien ne va plu’ ” !Asa se zice la ruleta in Cazino !!!
    De data asta Vantu, Iliescu, Patriciu, Vanghelie, Voiculescu & comp, au pierdut la potou in fata armasarului Basescu !
    Au mizat TOTUL pe un cal mort, martzoaga de Geoana !!!
    Toate cartile sunt, acum, in mana lu’ Base !
    el face jocurile, si cu toate atu-urile ( DNA, Parchet, etc.) va castiga potul cel mare !!!
    De fapt, potul il vom castiga toti, sarantoci, pensionari, chiar si oamenii de afaceri care joaca corect, platesc taxe, impozite, tva-uri catre statul roman !!!
    iar gasca de moguli, lachei, mercenari, pupincuristi, va urla ca din gura de sarpe ca nu’sh’ce are Basescu personal cu ei !
    ” Ceata lui Pitzigoi, /
    Dai intr-unul tzipa doi !!! ”
    Dar pentru cei care au facut cartile cu mana rusilor se pare ca va mai urma ceva ! “Datoriile de onoare” se platesc altfel la rusi!!!…
    Da, ati ghicit, se platesc ca la ruleta ruseasca !!!…
    …Pac – pac !!!…

  4. ticut said

    am December 21 2009 @ 3:18 pm

    ce bou esti…lingau PDL ist ce esti tu!!!!

  5. vali_bob@usa.com said

    am December 21 2009 @ 8:07 pm

    mai, ticutz, micutz, cand eram pe strazile bucurestiului in decembrie ’89 erai probabil cu sanul mamei tale in guritza !
    dupa multi ani de greutati cu clica lui iliescu in spate am luat drumul pribegiei !
    am votat de fiecare data impotriva lui iliescu si cei de teapa lui !
    am votat si ceva timp in urma impotriva marionetei si a mafiei pro-ruse !
    daca nu te pricepi, nu te baga !!!
    si , mai ales, nu jigni !
    invata sa respecti parerile altuia care e, probabil, de-o seama cu parintii tai !
    nu e vina mea ca nu ai cei 7 ani de acasa !!!
    apropos !
    cred ca parintii tai nu stiu ce mascari ai invatat sa scrii, nu-i asa ???…

  6. ion said

    am December 21 2009 @ 8:08 pm

    “ast?zi, pe scena Ateneului Romån s-ar fi jucat kazacioc în format de troik? la dublu, cu Vîntu, Voiculescu ?i Patriciu, pe de-o parte, în tandem cu proasp?t juratul Geoan?, Iliescu-KGB ?i st?pånul lor de la R?s?rit, Gorbaciov în persoan?”
    si acum de fapt avem aceeasi rahat: “Udrea-Videanu-Berceanu-Basescu” wtf?? am votat Basescu tocmai ptr a nu ne intoarce inapoi la aceeasi oameni care au fost deja DEGEABA la guvernare SI NU AU FACUT NIMIC ba dimpotriva, au servict diverse interese ca sa obtin de fapt ACELASI LUCRU = Geoana-Iliescu = Basescu-Boc

  7. gabriel said

    am December 22 2009 @ 3:12 pm

    facem pariu ca il tine domnul basescu in brate ?? pai ia facut manevra lui goeana clara … ca sa-i arate loialitate domnului basescu www .anunturiplatite.ro

  8. gabriel said

    am December 22 2009 @ 3:12 pm

  9. fuck them all said

    am December 22 2009 @ 6:47 pm

    Nu-i creshtinesc… da’ n-ar fi rau sa ajunga dupa gratii.
    Totzi cei citatzi de antevorbitori.
    Da’ ,…justitzia n-are “cojones”… iar unii au imunitate…altzii “parale”…altzii “putere”…

    vali_bob… sa “fii pe strada”, nu-i neaparat motiv de mandrie.
    Daca pomeneai de baricada… in 21 , sau de Tv, de metrou, de… in 22, 23, 24 …mai-mai te credeam. Da’ daca la spartu’ targului ai luat cu asalt piatza Universitatzii…chiar n-ai motive sa dai lectzii. Ca de pupat… sigur, de n-ai shtiut, ai invatzat.

    “Potul” il imparte camarila. Noi , “proshtii” traitori in tzara n-avem loc la masa… noi nu contam.

    Toate bune… Sa traieshti comunismul din USA ( Uniunea Sovietica Ailalta…) ca te-ajunge. Sa vrei n-apoi… shi sa-l regretzi pe ilici… traind cu votatul.

  10. Victor said

    am December 22 2009 @ 11:45 pm

    Dar matale ai fost la sindrofie? Cum a fost? Popa a venit si el de la Jakarta? – ca nu mai vorbeste nimeni nimic, a fost doar un fas de presa ca sa-i mai taca gura lui Vantu.

  11. Florin B said

    am December 26 2009 @ 9:31 pm

Comment RSS · TrackBack URI