Seful ONU: Noi vom impune Guvernul Mondial

Tweet this

http://www.www.www.urbaniulian.ro/?p=36593




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


10 Comentarii pana acum»

  1. Othelo said

    am December 18 2009 @ 6:04 pm

    Sper ca macar acum Gigi, Relu si altii sa inteleaga contextul in care au loc toate aceste evenimente inclusiv vaccinarea, chemtrails, Codex Alimentarius, mai ales daca au copii. Nimeni dintre cei care s-au informat nu cred ca vor sa se certe cu ei doar de dragul de a o face pe grozavii. Daca toata lumea ar fi inteles mai din timp ceea ce se intampla in umbra, altele ar fi fost datele problemei acum. Am ajuns aici (ca omenire) datorita propriei ignorante.

  2. aspida said

    am December 18 2009 @ 6:38 pm

    mda… eh, acum unde mai emigram? un glob pamântesc alternativ, ha? 😀

  3. Costi said

    am December 18 2009 @ 6:58 pm

    Pe mine nu ma deranjeaza un guvern mondial, atata timp cat respecta libertatile fundamentale ale individului.
    E oricum clar ca lumea se indreapta catre acel moment, fie ca conspira unii, fie ca nu, iar instaurarea unui guvern mondial este doar o chestiune de timp.

  4. Othelo said

    am December 19 2009 @ 8:16 am

    Da Costi, in principiu ar fi OK, dar conteaza cine il conduce. Si cand este vorba de o gasca de satanisti miliardari (pardon trilionari) nu prea este in regula. Urmatorul pas este cipul implantat.

  5. gelu said

    am December 19 2009 @ 2:52 pm

    Othelo draga devii plictisitor si de acum am sa te ignor!
    La obiect: mi se rupe daca ma conduc miliardari satanisti sau miliardari damboviteni fara niciun Dumnezeu!

  6. ildiko said

    am December 19 2009 @ 4:07 pm

    Vor control mondial. Un sistem cu cat este mai mare cu atat mai greu este de gestionat si controlat. Sunt in joc multe interese, azi converg, maine nu si astfel sistemul crapa.

  7. asistentapentruconsumatori.ro said

    am December 21 2009 @ 2:30 pm

    Reclamati abuzurile la care sunteti supusi la office@asistentapentruconsumatori.ro

    Lupta noastra a celor de la Asociatia http://www.AsistentaPentruConsumatori.ro se duce impotriva abuzurilor la care sunt supusi consumatorii romani.
    Pentru asta avem nevoie ca voi, sa ne scrieti despre fraudele sau abuzurile la care sunteti supusi de catre comercianti sau autoritati.
    Noi preluam sesizarile voastre si ne luptam pentru ca drepturile sa va fie recunoscute.

    TOT CE AI DE FACUT ESTE SA NE SCRII LA ADRESA office@asistentapentruconsumatori.ro

  8. pdm said

    am December 21 2009 @ 5:56 pm

    @gelu: vezi gelu?? din cauza ignorantei unora ca tine se intampla toate acestea. dar este dreptul fiecaruia de a alege, nu-i asa???

  9. Othelo said

    am December 26 2009 @ 3:38 pm

    Gelu,
    Fara sa iti dai seama esti programat sa gandesti asa. Asa se intampla cand iti bati joc de fondul tau genetic, chiar si fara sa iti dai seama. Daca pe plan international lucrurile ar fi OK, ar deveni si la noi, dar pentru ca sunt asa cum sunt, nu avem nici o speranta. Intelegi ca sunt legate intre ele? Daca nu, nu te mai forta.

  10. cineva said

    am February 1 2010 @ 2:06 pm

    “Pe mine nu ma deranjeaza un guvern mondial, atata timp cat respecta libertatile fundamentale ale individului.”

    Daca China/Asia ar ajunge la conducerea unui guvern mondial fii sigur ca ti le vor respecta pe toate. La fel cum le respecta si acum. Si vei plati si glontzul inainte de executie 😀

Comment RSS · TrackBack URI