Prima ninsoare! Hop si baietii sa faca “cerculete” in parcare!

Tweet this

http://www.www.www.urbaniulian.ro/?p=36520




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


9 Comentarii pana acum»

  1. www.vrajitorul.eu/ said

    am December 17 2009 @ 1:27 pm

    INTRATI PE http://www.vrajitorul.eu/ – Magia afacerii dvs.
    informatii utile >> http://www.vrajitorul.eu/aplicatia/aplicatia.html

  2. asistentapentruconsumatori.ro said

    am December 17 2009 @ 1:28 pm

    Reclamati abuzurile la care sunteti supusi la office@asistentapentruconsumatori.ro

    Lupta noastra a celor de la Asociatia http://www.AsistentaPentruConsumatori.ro se duce impotriva abuzurilor la care sunt supusi consumatorii romani.
    Pentru asta avem nevoie ca voi, sa ne scrieti despre fraudele sau abuzurile la care sunteti supusi de catre comercianti sau autoritati.
    Noi preluam sesizarile voastre si ne luptam pentru ca drepturile sa va fie recunoscute.

    TOT CE AI DE FACUT ESTE SA NE SCRII LA ADRESA office@asistentapentruconsumatori.ro

  3. Je said

    am December 17 2009 @ 2:17 pm

    Se spune ” au pus in pericol vietile celor din jur ” . OOOO da … era plin de lume in jur.

    Nu susutin ceea ce facea cocalarul, dar exegeram si noi la chestiuni fara importanta.

    Se invartea si el idiotul cu masina printr-o parcare. Sunt multe alte lucruri mai importante de discutat…

  4. blondutzu said

    am December 17 2009 @ 2:20 pm

    Pacat ca nu exista legi punitive pentru asemenea persoane, pentru cocalari!!! Ce i-as arunca in inchisoare iar masinile le-as confisca si ar lua directia REMAT!!!

  5. Je said

    am December 17 2009 @ 2:34 pm

    Dar pentru cei care merg cu 180? Ce le-ai face?
    Dar pentru cei care se urca la volan cu 2 la mie alcolemie?
    Dar pentru cei care conduc fara carnet.?
    Dar pentru cei care depasesc cu viteze enorme pe linie continua?

    Pai avand in vedere ca exista alte fapte muuuult mai grave, ce face coca asta e flaore la ureche.La o adica pericolul reprezentat de Gigi e foaerte mic din punctul meu de vedere.

    E deranjant pentru ca oarecum sfideaza, dar ca pericol concret … e o discutie lunga.

  6. Adrian said

    am December 17 2009 @ 2:57 pm

    Mi se pare o mare prostie aceasta actiune!
    Daca vreau sa ma dau pe zapada cu masina unde pot face asta? Exista locuri special amenajate? Chiar si cu acces contra cost! NU
    In jur nu era nimeni si nu a fost nici un pericol! Deci despre ce discutam aici? Ce a facut omul asa de rau sau grav?
    Si eu faceam asta in fiecare iarna si asta mi-a salvat o data viata ca datorita acestor jocuri am reusit sa controlez masina intr-o iarna pe valea Oltului!!!
    Nu inseamna ca sunt cocalar! Cocalari sunt mai degraba cei care se grabesc sa-i categoriseasca pe ceilalti fara motiv real.
    Daca ar exista un spatiu special amenajat m-as duce acolo dar pana atunci ma bucur cand gasesc o parcare mare si goala in miez de noapte!
    Este o tampenie la fel de mare ca si interzicerea ATV-urilor si pana la urma cei prinsi pe Buzau-Bucuresti tot de ATV-uri au fost salvati. Si nu de ATV-urile statului si de cele ale privatilor.
    Uitati notiunea de libertate. Asta numai liberatate nu mai e!

  7. Alex said

    am December 17 2009 @ 4:40 pm

    Eh domnul senator nu scapa nici un prilej sa se faca remarcat.
    O interpelare complet idioata.
    In primul rand riscul producerii unui accident grav nu este atat de mare.
    Doi, in felul asta mai invatza si ei cum se comporta masina in derapaje, cum sa tina de covrig si sa nu se panicheze intr-o situatie reala…
    Lasati oamenii sa se invarta cat vor, nu mai fitzi stupizi, comunistilor !

  8. Radu said

    am December 17 2009 @ 4:59 pm

    ar fi trebuit sa vedeti ce e la ikea in parcare s.s.m.d

    totusi e o distractie a pasinoatilor sezon de sezon.

    nu vad nici cel mai mic motiv pentru care ar trebui oprimata.

  9. Victor said

    am December 18 2009 @ 6:38 pm

    E o forma de protest pt faptul ca nu s-a dat cu sare sau cu solutie de topire a ghetii. O firma privata, un hipermarket, oriucare ar fi el, nu are voie sa aibe gheata in parcare, la cati bani ruleaza.

Comment RSS · TrackBack URI