Geoana nu are nici un gand sa puna capat crizei : Ne vom adresa CCR, impreuna cu PNL, in chestiunea desemnarii premierului

Tweet this

http://www.www.www.urbaniulian.ro/?p=36221




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


24 Comentarii pana acum»

  1. http://www.urbaniulian.ro/2009/12/10/cat-mai-rezista-leul-in-fata-euro-romania-este-practic-un-pui-de-gaina-atacat-cu-bomba-atomica-adica-nu-are-sanse-sa-scape/ said

    am December 10 2009 @ 6:06 pm

  2. Victor said

    am December 10 2009 @ 6:38 pm

    Parca ajung tot la ideea ca mai bine….o luam din lod din tara asta de nebuni. GO WEST!!!!

  3. Cele mai noi bancuri cu BASE SI CRIN said

    am December 10 2009 @ 10:51 pm

  4. marcel said

    am December 10 2009 @ 11:28 pm

    De ce nu ii aplica cineva tratamentul pe care l-a primit Ceausescu si Elena in perioada asta si terminam cu asta tot e un narod nu o sa ii simta nimeni lipsa…….

  5. Raul said

    am December 11 2009 @ 12:26 am

    Eu am citit azi pe net o demonstratie ca nu geoana era cel care facea sex oral cu birchall pentru ca ala avea o verigheta la mana iar geoana nu poarta verigheta niciodata. aici e treaba: http://www.agentia.org/anchete/Expert-AIM-In-filmul-prezentat-nu-este-Geoana-Ar-putea-fi-Diaconescu–248.html se pare ca mai degraba era cristian diaconescu in imagini, aia dau si filmul…

  6. ildiko said

    am December 11 2009 @ 9:31 am

    Cand a cazut cel mai slab guvern de pana acum, seful statului a inceput un circ cu numirea unor premieri de paie. Sa nu ne ascundem dupa deget, toata lumea stia ca vor fi respinsi. Toata sarabanda a fost facuta ca marinarulsa ramana la putere, sa aiba in subordinetoate institutiile statului, banii etc. Altfel n-ar fi castigat aleferile si n-am fi ajuns la contestatii.

  7. alin said

    am December 11 2009 @ 10:16 am

    Atata timp cat geoana face ceva perfect legal e penibil acest articol. Il victimizati inutil.

  8. io said

    am December 11 2009 @ 10:30 am

    da e amuzant, ca pana si base renunta la negoita, asta demonstrand ca a facut-o la bascalie. Aia nu e tot cu criza politica

  9. wofwie said

    am December 11 2009 @ 12:28 pm

    mi`se pare penibil atit timp cat cei din guvern, parlament, sa sustina un anumit prim`ministru, daca nu ar fi si interese la mijloc, in afara de asta nu inteleg ce dracu cauta UDMT`ul in parlament, ca daca la unguri vezi un roman in parlament il ia ma dracului, sau poate nu ati auzit ca pana si romanii de rand care locuiesc in Ungaria si batjocoriti. Asa ca si acest Geoana, poate ca ar fi iesit invingator, daca nu avea in spate pe Vantu, Nastase, Iliescu…etc. Din cauza acestora nu este vazut cu ochi buni,……… Daca nu era cretinul ala de Iliescu prin 93 sau 94 Basarbia era a noastra, guvernul Basarabiei din perioada aceea a trimis o scrisoare catre guvernul Romaniei pt rezolvarea aceste probleme a unirii, dar Iliescu a zis, ” nu domnule e prea repede, ne cam pripim”, Nastase acest cretinoid este implicat in afacerea cu bratarile dacice si alte tezaure vechi……….Geoana este doar un papitoi.

  10. aspida said

    am December 11 2009 @ 12:34 pm

    În locul lui Base, as dizolva parlamentul… si as mai lua câteva masuri constitutionale dure! 😐

  11. aspida said

    am December 11 2009 @ 12:36 pm

    Prea mult circ steril… singura miza a fiecarui «politician» fiind ciolanul! dar nu orice fel de ciolan, ci unul cu multa osânza pe el…

  12. LastChance said

    am December 11 2009 @ 12:45 pm

    presedinti de paie: geoana, crin – premier de paie: johannes, cat de chiori sunteti de nu vedeti ce presiune face moscova prin psd — cine mai tine la tara asta, dupa mine, (unii(PDL) tin la tara “si au “interese”) = (unii(PSD, PNL) carora putin le pasa de tara “si au interese”) daca matematic reducem “si au interese” ce ramane

  13. LastChance said

    am December 11 2009 @ 12:45 pm

    de acord cu masuri dure nu se mai poate cu smecherii astia carora puti le pasa de noi

  14. asistentapentruconsumatori.ro said

    am December 11 2009 @ 1:21 pm

    ************

    Reclamati abuzurile la care sunteti supusi la office@asistentapentruconsumatori.ro

    Lupta noastra a celor de la Asociatia http://www.AsistentaPentruConsumatori.ro se duce impotriva abuzurilor la care sunt supusi consumatorii romani.
    Pentru asta avem nevoie ca voi, sa ne scrieti despre fraudele sau abuzurile la care sunteti supusi de catre comercianti sau autoritati.
    Noi preluam sesizarile voastre si ne luptam pentru ca drepturile sa va fie recunoscute.

    TOT CE AI DE FACUT ESTE SA NE SCRII LA ADRESA office@asistentapentruconsumatori.ro

  15. www.vrajitorul.eu/ said

    am December 11 2009 @ 1:21 pm

    INTRATI PE http://www.vrajitorul.eu/ – Magia afacerii dvs.
    informatii utile >> http://www.vrajitorul.eu/aplicatia/aplicatia.html

  16. marian said

    am December 11 2009 @ 1:23 pm

    B?sescu î?i face majoritate cu ajutorul procurorilor”

    Cam asa suna ziarele astazi.

    De acea este periculos sa fie doar un singur partid. Ca este egal cu PCR.

  17. Radianu Mihai said

    am December 11 2009 @ 1:44 pm

    dar nu este nimeni in tara asta sa-i dea una peste bot PROSTANACULUI
    avid de putere!
    chiar suntem bataia de joc a unor derbedei ajunsi la conducerea tari!
    HAI ROMANI SA IESIM DIN NOU IN STRADA,DUPA 20 DE ANI SI DAM ODATA PENTRU TOTDEAUNA CU BOLSEVICII DE PAMANT!!!

  18. CCR a decis renumararea voturilor; criza continua, scenariul se confirma said

    am December 11 2009 @ 1:50 pm

  19. http://www.curentul.ro/2009/index.php/2009121137932/Actualitate/Geoana-risca-sa-fie-acuzat-de-subminarea-economiei-nationale.html said

    am December 11 2009 @ 2:46 pm

  20. politika said

    am December 11 2009 @ 3:11 pm

    Vedem inca o data ca Geoana este un om CU DOUA FETE.

    Daca mi-aduc bine aminte, in seara zilei de 6 decembrie, dupa primirea rezultatelor exit-poolurilor (minciinoase) Geoana se adresa in direct lui Basescu, criticindu-l ca NU STIE SA PIARDA, ca nu este frumos si nici elegant (pentru un om politic) ceea ce face si cum procedeaza … etc.

    ACUM cind roata s-a inversat, observ ca este mai “toxic” si mai ciufut decit Basescu …

    Unde este ADEVARUL domnule Geoana ? Care este credinta Dvs. ??? Cum ar trebui sa fie si sa reactioneze un OM POLITIC atunci cind pierde ???
    – Cu demnitate ?
    – Cu onoare ??
    – Cu barbatie ???

    … sau miseleste sau ca un vierme care incearca sa se tirasca ???

  21. Catalin HN said

    am December 11 2009 @ 5:49 pm

    Foarte bine a facut Geoana. De fapt, asta ar fi trebuit sa faca inca de cand basescu a refuzat sa il nominalizeze pe Johannis. E clar ca actuala criza politica generata de lipsa unui premier se datoreaza EXCLUSIV lui basescu, care subordoneaza interesele Romaniei propriilor sale interese. Cea mai rapida cale de a inlatura acest blocaj este solutia aleasa de Geoana, de a sesiza Curtea Constitutionala.

  22. gygy said

    am December 11 2009 @ 6:29 pm

    Mi bine ar sesiza tribunalul de la Moscova, ca acolo poate mai are o sansa, daca se duce cu Iliescu de manuta !

  23. Victor said

    am December 11 2009 @ 8:48 pm

    N-am sa inteleg niciodata politica inteleapta a PDL. Ii critica pe liberali, dar striga cu disperare ca vor sa fie prieteni. Luati UDMR si minoritatile si dati odata drumul la Bugetul pe 2010, ca e tara blocata din vina TUTUROR.
    Boc nu vrea sa baga bugetul in parlament dintr-un ambat personal.
    Forfetarul la ce rubrica e in BUget? La reziliate sau la surse de venit de pe urma fraierilor care n-au incotro?

  24. ovi said

    am December 14 2009 @ 12:25 pm

    Geoana a patito in turul 2 precum Antoinescu in turul 1.Toate partidele sunt la fel pline de ……!!!!!!!!!!.

Comment RSS · TrackBack URI