Presa franceza: Mircea Geoana s-a opus masurilor impotriva coruptiei

Tweet this

http://www.www.www.urbaniulian.ro/?p=35842




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


12 Comentarii pana acum»

  1. http://www.urbanviorel.ro/category/ciuma-rosie/ said

    am December 3 2009 @ 3:58 pm

  2. ildiko said

    am December 3 2009 @ 4:28 pm

    Care lupta impotriva coruptiei? Unde a avut loc si cand?
    Basescu s-a luptat sa inlocuiasca coruptii altora cu coruptii lui.

  3. Eugen@ildiko said

    am December 3 2009 @ 5:07 pm

    Cred ca unguroaia de ildiko primeste cascaval gros de la PSD ca sa stea toata ziulica aici si sa combata tot ce zice de rau de Gioala; cu cat esti platita ? hai fii sincera, ce dracu…Mana intinsa care nu spune o poveste nu primeste pomana. Cunosti citatul ?

  4. ildiko said

    am December 3 2009 @ 6:50 pm

    Eugen
    Sunt un om liber, primesc plata pentru munca mea care nu are nicio legatura cu politica.
    Tot ceea ce scriu reflecta gandurile mele, mie nu-mi dicteaza nimeni ce sa scriu si ce nu. Sunt un om liber. Daca sunt antibasescu nu inseamna ca sunt inregimentat politic in partea opusa. Nu am elogiat niciun politician. Sunt un om liber.

  5. Parmalat said

    am December 3 2009 @ 6:56 pm

    ildiko nu cumva sustiine penelistii ? ia zi ceva despre marilea realizari ale acestui partid ! nu v-ar fi rusine ma, auzi esti libera zici..atunci munceste pentru Romania si lupta-te sa schimbi ceva,. nu sa te plangi si sa arunci vina pentru viata ta pe altii !!!

    si lasa-ne ca se vede de la o posta ca esti indoctrinata si ai creierul spalat; esti [tu si altii] ca un taur care vede doar patura rosie pe care e basescu , in timp ce ea e tinuta de psd-pnl-escroci si in timp ce tu te dai peste cap ca sa impungi carpa aia, toreadorul [psd-pnl, etc] iti infige dalea

    trezeste-te omule !! pune mana si lupta-te nu sa te plangi, toata ziua

  6. nana said

    am December 4 2009 @ 11:29 am

    Vai mama noastra! Daca majoritatea de prosti primeaza ne-am pus cruce ….

  7. ileana said

    am December 4 2009 @ 11:43 am

    draga ildiko, cind mai ai tu timp sa lucrezi, ca esti prima care
    iti spui parerea la toate articolele, si o faci doar ca sa arunci cu venin impotriva lui basescu. E firesc sa fii banuita ca esti platita ca sa faci acest lucru. Daca nu este asa, atunci de ce esti asa de inversunata, de unde atita ura ? Poate ai vreo frustrare din motive etnice?

  8. TOTO said

    am December 4 2009 @ 12:34 pm

    DACA SI BASESCU ARE FATA DE PRESEDINTE…..

  9. TOTO said

    am December 4 2009 @ 12:43 pm

    CINE CREDETI CA L-A SURPRINS PE GEOANA LA ORA 00 LA SORIN VINTU? ERA BASESCU, TOCMAI SE DUCEA SA BEA UN WISKI CU VINTU!

  10. Radianu Mihai said

    am December 4 2009 @ 3:40 pm

    mii de carti daca se vor scrie si vor incerca sa-l caracterizeze pe
    geoana,nu vor reusi sa sintetizeze intr-un singur cuvant personali-
    tatea acestui pampalau!!!!!
    sulfa de ilici-iliescu,bolsevicul criminal a reusit aceasta performanta in urma cu ani,cand l-a caracterizat pe geoana drept
    PROSTANACUL!!!!!!!

  11. Marian said

    am December 4 2009 @ 5:04 pm

    V? voi citi ceva din Declara?ia Universal? a Drepturilor Omului, articolul 18: „Orice om are dreptul la libertatea gândirii, de con?tiin?? ?i religie; acest drept include libertatea de a-?i schimba religia sau credin?a, precum ?i libertatea de a-?i manifesta religia sau credin?a, singur sau împreun? cu al?ii, atât în mod public, cât ?i privat, prin înv???tur?, practici religioase, închinare ?i ritual.”

  12. Marian said

    am December 4 2009 @ 5:05 pm

    . Avem libertatea gândirii, de con?tiin?? ?i religie. Aceste trei lucruri sunt legate unele de altele. Gândurile sunt libere. Nu pot fi dictate. Chiar dac? cineva ar încerca s? dicteze gândurile cuiva, nu ar putea face aceasta. La fel, con?tiin?a nu poate fi impus?. Nu-i po?i spune cuiva s? aib? o con?tiin?? sau alta. Religia face parte ?i ea din categoria aceasta. ?i ea este liber?.

Comment RSS · TrackBack URI