Banner

Coridoarele secrete din subsolurile Bucurestiului

Tweet this

http://www.www.www.urbaniulian.ro/?p=35667




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


14 Comentarii pana acum»

  1. Victor said

    am December 2 2009 @ 1:34 pm

    Budapesta are tunele subterane vizitabile de catre turisti. Viena are un oras intreg subteran, Se fac excursii, se castiga bani.
    Bucurestiul…vax. Nici turism, nici utilitati practice, nimic. DE CE?

  2. Dani said

    am December 2 2009 @ 2:19 pm

    Ca Base blocheaza totul… nu doar turismul, ci si functionalitatea economiei….las ca vin alegerile de duminica… poate scapam de hotzi….

  3. pro basescu said

    am December 2 2009 @ 2:33 pm

    auzi Dani ,dar de ce nu a facut comunistu ala de Iliescu daca zici ca Basescu blocheaza turismul,sau poate a fost ocupat cu altele gen venirea minerilor la Bucuresti ,cand au murit oameni ….

  4. LastChance said

    am December 2 2009 @ 2:35 pm

    am auzit ca incalzirea globala este provocata tot de base

  5. LastChance said

    am December 2 2009 @ 2:36 pm

    ce este dani, ti-au micsorat pensia speciala

  6. www.vrajitorul.eu/ said

    am December 2 2009 @ 3:08 pm

    INTRATI PE http://www.vrajitorul.eu/ – Magia afacerii dvs.
    informatii utile >> http://www.vrajitorul.eu/aplicatia/aplicatia.html

  7. asistentapentruconsumatori.ro said

    am December 2 2009 @ 3:09 pm

    Reclamati abuzurile la care sunteti supusi la office@asistentapentruconsumatori.ro

    Lupta noastra a celor de la Asociatia http://www.AsistentaPentruConsumatori.ro se duce impotriva abuzurilor la care sunt supusi consumatorii romani.
    Pentru asta avem nevoie ca voi, sa ne scrieti despre fraudele sau abuzurile la care sunteti supusi de catre comercianti sau autoritati.
    Noi preluam sesizarile voastre si ne luptam pentru ca drepturile sa va fie recunoscute.

    TOT CE AI DE FACUT ESTE SA NE SCRII LA ADRESA office@asistentapentruconsumatori.ro

  8. bashescu said

    am December 2 2009 @ 3:28 pm

    De ce ii luati atat apararea marinarului….el si clica lui de hoti condamna alta clica de hoti…sunt acelasi aluat, doar ca din clica cealalta nici unul nu e atat de Base Contra incat sa blocheze ca asa vrea ochiul lui tot sistemul din Romania

  9. Radianu Mihai said

    am December 2 2009 @ 3:34 pm

    si care este scopul acestor “dezvaluiri”?
    cu ce ne ajuta in viata de zi cu zi ca stim ca avem tuneluri de zeci de km sub capitala tarii?

  10. Daniela said

    am December 2 2009 @ 4:16 pm

    Radianu Mihai, ne ajuta sa ne dam seama cat de fraieri suntem. Parizienii am sute de pasaje prin care au facut legatura intre linii de metrou. Au zeci de parcari subterane. Noi nu suntem in stare nici sa amenajam ceva deja construit si sa scoatem bani. Suntem atat de lenesi si de stamti la minte incat nici daca ne pica pere malaiete nu suntem in stare sa le mancam.

  11. Catalin HN said

    am December 2 2009 @ 4:31 pm

    Daca ne gandim bine, mai inainte de a fi presedinte basescu a fost primar al Bucurestiului. Daca nu a valorificat aceasta oportunitate, demonstreaza (inca o data) ca nu este bun de primar. Iar daca nu e bun de primar e clar ca nu e bun nici de presedinte. Daca Geoana ar fi facut asa ceva, ar fi sarit toti pdl-istii sa spuna ca e prostanac.

  12. Unguru´ said

    am December 2 2009 @ 5:35 pm

    @ Dani
    Basescu ti-a blocat tie creierul baiete. Si, din pacate, sunteti multi asa de amnezici care uitati ca Basescu a ajuns Presedinte la 14 ani dupa ce l-ati omorat pe ceausescu, si in acest timp, iliescu si alti idoli ai tai,puteau face acest gest de deschidere a catacombelor bucurestene. Dar nu au facut-o, i-a blocat Basescu? Z
    Tampitilor!!!

  13. Sorin said

    am December 2 2009 @ 7:02 pm

    v-ati intrebat daca ar rezista tunelul la greutatea tuturor masinilor din acea caseta ? probabil ca cineva s-o fi gindit deja la treaba asta dar nu s-a putut.

  14. Daniela said

    am December 2 2009 @ 7:07 pm

    Sorin, sunt multi cei care cred ca tot ce e pe Lipscani trebuie daramat: ca oricum sunt in paragina si mai au putin si cad. Din fericire stiinta avanseaza, inginerii gasesc tot soiul de solutii. Atat timp cat camera aia nu s-a surpat la greutatea cladirilor de la suprafata …cred ca se mai poate face cate ceva. Oricum e prima data cand aud de spatiul asta…nu cred ca stiu multi de el….

Comment RSS · TrackBack URI