Atac on-line! Adrian Mladin, primarul comunei Jilava, a m?sluit voturile PNL

Tweet this

http://www.www.www.urbaniulian.ro/?p=35539




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


17 Comentarii pana acum»

  1. www.vrajitorul.eu/ said

    am December 2 2009 @ 4:20 pm

    INTRATI PE http://www.vrajitorul.eu/ – Magia afacerii dvs.
    informatii utile >> http://www.vrajitorul.eu/aplicatia/aplicatia.html

  2. asistentapentruconsumatori.ro said

    am December 2 2009 @ 4:20 pm

    Reclamati abuzurile la care sunteti supusi la office@asistentapentruconsumatori.ro

    Lupta noastra a celor de la Asociatia http://www.AsistentaPentruConsumatori.ro se duce impotriva abuzurilor la care sunt supusi consumatorii romani.
    Pentru asta avem nevoie ca voi, sa ne scrieti despre fraudele sau abuzurile la care sunteti supusi de catre comercianti sau autoritati.
    Noi preluam sesizarile voastre si ne luptam pentru ca drepturile sa va fie recunoscute.

    TOT CE AI DE FACUT ESTE SA NE SCRII LA ADRESA office@asistentapentruconsumatori.ro

  3. dragomir viorel said

    am May 21 2011 @ 11:53 am

    cred ca este unul din cei mai buni primari din ultimi 20 ani a facut in 2 ani ce nau putut alti de la revolutie in cuacedeacea sunt sigur ca va mai conduce multi ani de acum incolo aceasta frumoasa comuna numita jilava … va multumesc domnule primar si tinetio tot asa

  4. paul vinescu said

    am January 6 2012 @ 3:18 pm

    Acest primar si primarul din Snagov sant doua lichele politice ,cat a vandut acest Mladin in Jilava inpreuna cu MARIAN PETRACHE seful PNL ilfov presa nu stie nimic si parchetul ,iar Musat Apostol detine pe nume interpusilor terenuri si bani peste 20 mil.euro pe numele fiului sau Bogdan, pe numele lui Taranu,si GICANU (Hanul Vlasia,vila vanduta fotbalistului Cosmin Olaroiu 1 mil.euro si alte terenuri zeci de propietati)la PUSCARIE SA PUTREZEASCA.

  5. paul vinescu said

    am January 6 2012 @ 3:18 pm

    Acest primar si primarul din Snagov sant doua lichele politice ,cat a vandut acest Mladin in Jilava inpreuna cu MARIAN PETRACHE seful PNL ilfov presa nu stie nimic si parchetul ,iar Musat Apostol detine pe nume interpusilor terenuri si bani peste 20 mil.euro pe numele fiului sau Bogdan, pe numele lui Taranu,si GICANU (Hanul Vlasia,vila vanduta fotbalistului Cosmin Olaroiu 1 mil.euro si alte terenuri zeci de propietati)la PUSCARIE SA PUTREZEASCA.

  6. paul vinescu said

    am January 6 2012 @ 3:18 pm

    Acest primar si primarul din Snagov sant doua lichele politice ,cat a vandut acest Mladin in Jilava inpreuna cu MARIAN PETRACHE seful PNL ilfov presa nu stie nimic si parchetul ,iar Musat Apostol detine pe nume interpusilor terenuri si bani peste 20 mil.euro pe numele fiului sau Bogdan, pe numele lui Taranu,si GICANU (Hanul Vlasia,vila vanduta fotbalistului Cosmin Olaroiu 1 mil.euro si alte terenuri zeci de propietati)la PUSCARIE SA PUTREZEASCA.

  7. paul vinescu said

    am January 6 2012 @ 3:18 pm

    Acest primar si primarul din Snagov sant doua lichele politice ,cat a vandut acest Mladin in Jilava inpreuna cu MARIAN PETRACHE seful PNL ilfov presa nu stie nimic si parchetul ,iar Musat Apostol detine pe nume interpusilor terenuri si bani peste 20 mil.euro pe numele fiului sau Bogdan, pe numele lui Taranu,si GICANU (Hanul Vlasia,vila vanduta fotbalistului Cosmin Olaroiu 1 mil.euro si alte terenuri zeci de propietati)la PUSCARIE SA PUTREZEASCA.

  8. paul vinescu said

    am January 6 2012 @ 3:18 pm

    Acest primar si primarul din Snagov sant doua lichele politice ,cat a vandut acest Mladin in Jilava inpreuna cu MARIAN PETRACHE seful PNL ilfov presa nu stie nimic si parchetul ,iar Musat Apostol detine pe nume interpusilor terenuri si bani peste 20 mil.euro pe numele fiului sau Bogdan, pe numele lui Taranu,si GICANU (Hanul Vlasia,vila vanduta fotbalistului Cosmin Olaroiu 1 mil.euro si alte terenuri zeci de propietati)la PUSCARIE SA PUTREZEASCA.

  9. paul vinescu said

    am January 6 2012 @ 3:18 pm

    Acest primar si primarul din Snagov sant doua lichele politice ,cat a vandut acest Mladin in Jilava inpreuna cu MARIAN PETRACHE seful PNL ilfov presa nu stie nimic si parchetul ,iar Musat Apostol detine pe nume interpusilor terenuri si bani peste 20 mil.euro pe numele fiului sau Bogdan, pe numele lui Taranu,si GICANU (Hanul Vlasia,vila vanduta fotbalistului Cosmin Olaroiu 1 mil.euro si alte terenuri zeci de propietati)la PUSCARIE SA PUTREZEASCA.

  10. paul vinescu said

    am January 6 2012 @ 3:18 pm

    Acest primar si primarul din Snagov sant doua lichele politice ,cat a vandut acest Mladin in Jilava inpreuna cu MARIAN PETRACHE seful PNL ilfov presa nu stie nimic si parchetul ,iar Musat Apostol detine pe nume interpusilor terenuri si bani peste 20 mil.euro pe numele fiului sau Bogdan, pe numele lui Taranu,si GICANU (Hanul Vlasia,vila vanduta fotbalistului Cosmin Olaroiu 1 mil.euro si alte terenuri zeci de propietati)la PUSCARIE SA PUTREZEASCA.

  11. paul vinescu said

    am January 6 2012 @ 3:18 pm

    Acest primar si primarul din Snagov sant doua lichele politice ,cat a vandut acest Mladin in Jilava inpreuna cu MARIAN PETRACHE seful PNL ilfov presa nu stie nimic si parchetul ,iar Musat Apostol detine pe nume interpusilor terenuri si bani peste 20 mil.euro pe numele fiului sau Bogdan, pe numele lui Taranu,si GICANU (Hanul Vlasia,vila vanduta fotbalistului Cosmin Olaroiu 1 mil.euro si alte terenuri zeci de propietati)la PUSCARIE SA PUTREZEASCA.

  12. paul vinescu said

    am January 6 2012 @ 3:18 pm

    Acest primar si primarul din Snagov sant doua lichele politice ,cat a vandut acest Mladin in Jilava inpreuna cu MARIAN PETRACHE seful PNL ilfov presa nu stie nimic si parchetul ,iar Musat Apostol detine pe nume interpusilor terenuri si bani peste 20 mil.euro pe numele fiului sau Bogdan, pe numele lui Taranu,si GICANU (Hanul Vlasia,vila vanduta fotbalistului Cosmin Olaroiu 1 mil.euro si alte terenuri zeci de propietati)la PUSCARIE SA PUTREZEASCA.

  13. paul vinescu said

    am January 6 2012 @ 3:18 pm

    Acest primar si primarul din Snagov sant doua lichele politice ,cat a vandut acest Mladin in Jilava inpreuna cu MARIAN PETRACHE seful PNL ilfov presa nu stie nimic si parchetul ,iar Musat Apostol detine pe nume interpusilor terenuri si bani peste 20 mil.euro pe numele fiului sau Bogdan, pe numele lui Taranu,si GICANU (Hanul Vlasia,vila vanduta fotbalistului Cosmin Olaroiu 1 mil.euro si alte terenuri zeci de propietati)la PUSCARIE SA PUTREZEASCA.

  14. paul vinescu said

    am January 6 2012 @ 3:18 pm

    Acest primar si primarul din Snagov sant doua lichele politice ,cat a vandut acest Mladin in Jilava inpreuna cu MARIAN PETRACHE seful PNL ilfov presa nu stie nimic si parchetul ,iar Musat Apostol detine pe nume interpusilor terenuri si bani peste 20 mil.euro pe numele fiului sau Bogdan, pe numele lui Taranu,si GICANU (Hanul Vlasia,vila vanduta fotbalistului Cosmin Olaroiu 1 mil.euro si alte terenuri zeci de propietati)la PUSCARIE SA PUTREZEASCA.

  15. cojocaru mihai said

    am January 6 2012 @ 4:08 pm

    Primarul din Snagov musat apostol detine pe numele fiului sau bogdan musat hotel langa stadionul de fotbal ,doua firme pe DN1 in satul Tancabesti firma vanzari materiale de constructii,si statie RAR,pe numele lui GICANU in padurea snagov Hanul Vlasia concesionarea terenului sa facut fara cu acordul consiliului local si judetean ,pentru asociere in participatiune apoi a fost facut cadou (concesiune 49 de ani ,o sa fie vandut pe zeci de milioane)de mana dreapta a lui musat GICANU ,vila vanduta de acelasi gicanu fotbalistului Olaroiu in padurea Snagov teren intabulat pe sume imense cu conplicitatea consiliului JUD.ILFOV si SEFA cadastrului ILFOV,si vandut lui COSMIN OLAROIU pe suma de 1 mil euro si multe terenuri de langa autostrada BUC-BV.cumparate din toata comuna pe leg.247 sau cumparat cu 2 eur.mp adeverintele de catre musat prin gicanu si apoi au fost puse in posesie conpact in pozitii bune pentru vanzare find vandute cu 20 mil euro in anul 2007-2008 ,de asemena terenurile din curtile vilelor de protocol VEZI DOSARUL de pe rolul judecatoriei BUFTEA nr .2035/94/2011,unde GRIGORE GHEORGHE zis GICANU mana dreapta a lui musat este dat in judecata de RAPPS avand calitatea de parat atat el cat si comisia locala de leg 18,si comisia jud de fond funiciar ilfov .va rugam cercetati !!

  16. CONSTANTIN ELENA said

    am February 3 2012 @ 6:12 pm

    Ca locuitoare a comunei Jilava am doar o intrebare:Dragomir Viorel ce parere are acum despre cel pe care il pupa in fund cu atata placere.

  17. cretulina said

    am June 11 2012 @ 12:07 pm

    Adrian Mladin chiar a facut o comuna frumoasa fata de ceilalti care au fost inaintea dansului,se observa asta,dar oamenii care au vrut sa ii faca rau are Dumnezeu grija d iei.Dumnezeu a tinut cu Adrian k e un om deosebit de bun si mereu a ajutat lumea.Iar cei care i-au intors spatele sunt nesimtiti;).

Comment RSS · TrackBack URI