Acuzatii dure – Cum a mijlocit Klaus Iohannis dispari?ia definitiv? a trei copii orfani.

Tweet this

http://www.www.www.urbaniulian.ro/?p=35263




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


14 Comentarii pana acum»

  1. asistentapentruconsumatori.ro said

    am November 24 2009 @ 4:17 pm

    Lupta noastra a celor de la Asociatia http://www.AsistentaPentruConsumatori.ro se duce impotriva abuzurilor la care sunt supusi consumatorii romani.
    Pentru asta avem nevoie ca voi, sa ne scrieti despre fraudele sau abuzurile la care sunteti supusi de catre comercianti sau autoritati.
    Noi preluam sesizarile voastre si ne luptam pentru ca drepturile sa va fie recunoscute.
    TOT CE AI DE FACUT ESTE SA NE SCRII LA ADRESA office@asistentapentruconsumatori.ro

  2. vrajitorul.eu said

    am November 24 2009 @ 4:17 pm

    INTRATI PE http://www.vrajitorul.eu/ – Magia afacerii dvs.
    informatii utile >> http://www.vrajitorul.eu/aplicatia/aplicatia.html

  3. Albert said

    am November 24 2009 @ 9:03 pm

    Aflati de unde are primarul atatea case si spatii comerciale, neprimind nicio mostenire si nefiind actionar in vreo firma.

  4. goagalache said

    am November 25 2009 @ 10:41 am

    in sibiu basescu a iesit pe primul loc, la mare distanta de candidatii care s-au afisat cu iohannis-sase case. de ce oare?

  5. gelu said

    am November 25 2009 @ 11:00 am

    SUNTETI MARSAVI, ….. , VA FUGE PAMANTUL DE SUB PICIOARE ..

  6. Eugen P said

    am November 25 2009 @ 11:15 am

    acuma v-ati gasit ?

  7. politicianul said

    am November 25 2009 @ 11:29 am

    Hai sa lasam “vrajelile” Partzesciene ca nu tzine! Intrigant “conducatorul iubit”, intrigantzi si “turma” ,devotata!…

  8. Othelo said

    am November 25 2009 @ 12:13 pm

    Dl. Urban,
    Aici este vorba de dezinformare. Miroase a pumnal infipt in spate. Basescu este disperat ca exista sanse mari sa piarda alegerile si apeleaza la meseriasii in dezinformare. Pai el este primul care a incercat sa sparga PNL in momentul in care si-a retras oamenii de acolo si a infiintat PDL.
    Am copilarit cu sasi,si pot sa va spun ca in proportie covarsitoare sunt foarte corecti, muncitori, si respecta cuvantul dat. Restul, in lipsa unor documente, sunt vrajeli, cum este si in cazul lui Basescu dosarul flota pana la noi probe care nu mai apar ori pentru ca au fost “curatate” ori pentru ca efectiv nu exista.
    Romania este si asa intr-o situatie nefericita avand optiunea de a alege intre doi oameni ca Geoana si Basescu, dar sa tipe PDL care in aceasta campanie a depasit chiar si pe maestrii din PSD la furt electoral: cu “turisti”, cu foarte multe stampile disparute, cu metoda “Stalin” si altele, nu prea mai este nimic de spus. Cum vom faca noi fata in perioada 2012-2016, care va fi poate cea mai neagra din istoria omenirii, zau, nu pot sa imi imaginez. Daca mai avem energie de consumat aiurea cu dezinformari de genul asta (si nu ma refer la dvs, cat la propaganda de partid, ca de acolo este “sursa” informatiilor, seamana tot mai mult cu stilul PSD care ne repugna tuturor atat de mult). Daca in 2012 vor mai fi alegeri libere, incercati sa mergeti independent si va veti simti mult mai bine. La Camera veti lua sigur si cred ca veti avea sanse mari si la Senat. Personal mi-e tare teama sa nu va strice oamenii de partid, va rog, incercati sa va ascultati in primul rand propria constiinta, este cel mai sincer sfatuitor pe care oricare dintre noi il poate avea. In rest, numai de bine!

  9. Anticariat said

    am November 25 2009 @ 1:03 pm

    Sunt din Sibiu si majoritatea sibienilor isi iubesc primarul, de aceea l-au si ales de atatea ori cu o majoritate covarsitoare.

    Scandalul tabloid de mai sus a fost intors de massmedia pe toate partile, fara cea mai mica dovada.

    Chiar atat de plini de ura putem fi, incat sa cautam nod in papura chiar si celor care sunt intr-adevar buni pentru conducere?

  10. ildiko said

    am November 25 2009 @ 1:06 pm

    Vrajeala marca basescu. Chiar merita sa-ti pui obrazul pentru marinar.

  11. http://victor-roncea.blogspot.com/2009/11/sibiul-spus-nu-guvernului-geoana-crin.html said

    am November 25 2009 @ 1:44 pm

  12. Ela said

    am November 25 2009 @ 8:59 pm

    Bine spui Othelo!!!!

    Domnule Urban, v-au stricat cei din partidul dumneavoastra!!!

  13. ANA said

    am November 25 2009 @ 10:39 pm

    Sustinatori ai lui Basescu, fiti barbati si jucati cu cartile pe fata! Cat mai aveti timp, invatati sa si pierdeti!E momentul sa va descotorositi de un personaj, care nu v-a facut cinste.

  14. timisorean1 said

    am November 26 2009 @ 11:57 am

    bai @anticariat, daca majoritatea din sibiu il iubiti pe (pseudo)neamt, de ce nu ia-ti respectat dorinta de a fi prim ministru votandu-l pe geoana? abureala ce esti

Comment RSS · TrackBack URI