Banner

Caru’ cu prosti ; Politia m-a trimis sa fac ACORD cu cainele pe care l-am lovit pe autostrada

Tweet this

http://www.www.www.urbaniulian.ro/?p=35020




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


14 Comentarii pana acum»

  1. vrajitorul.eu said

    am November 19 2009 @ 4:28 pm

    INTRATI PE http://www.vrajitorul.eu/ – Magia afacerii dvs.
    informatii utile >> http://www.vrajitorul.eu/aplicatia/aplicatia.html

  2. asistentapentruconsumatori.ro said

    am November 19 2009 @ 4:29 pm

    Lupta noastra a celor de la Asociatia http://www.AsistentaPentruConsumatori.ro se duce impotriva abuzurilor la care sunt supusi consumatorii romani.
    Pentru asta avem nevoie ca voi, sa ne scrieti despre fraudele sau abuzurile la care sunteti supusi de catre comercianti sau autoritati.
    Noi preluam sesizarile voastre si ne luptam pentru ca drepturile sa va fie recunoscute.
    TOT CE AI DE FACUT ESTE SA NE SCRII LA ADRESA office@asistentapentruconsumatori.ro

  3. ady said

    am November 19 2009 @ 6:20 pm

    cu toate astea multi nu vor sa vada ca traim intr-o tara de handicapati!!! unde in europa asta mare o sa vezi caini pe autostrada? unde o sa vezi taxe de drum pentru drumuri inexistente sau impracticabile? unde o sa vezi gropi in carosabil sau carute pe drumuri nationale sau in orase? unde o sa mai intalnesti taxe la taxe,taxe de inmatriculare mai mari decat valoarea masinii,impozite anuale cat jumatate din masina?
    nicaieri in afara de tara asta de rahat!!! si in continuare auzim promisiuni….

  4. mircea said

    am November 19 2009 @ 7:03 pm

    nu va mai dati cu parerea.
    “organelor” spuneti omului cum sa rezolve ca maine patitm la fel si n – avem solutie legala!

  5. Bogdan said

    am November 19 2009 @ 8:31 pm

    Imi pare rau pentru masina ta , dar mai rau imi pare pentru saracul caine… iar din ce ai scris mai sus se vede ca nu iti pasa de nici o vietate … asa ca bine ti-a facut , iti doresc sa nu-ti repare nimeni masina si urmatorul accident sa fie cu un stalp si nu cu un caine :) tot asa pe la 100-115 km/h ;)!

  6. fake said

    am November 19 2009 @ 9:23 pm

    spui ca nu ti-ai mai permis casco..atunci la ce asigurator te-ai mai dus??..deci e cam fabula..

  7. cineva said

    am November 19 2009 @ 9:37 pm

    asta’i cel mai tare banc pe care l-am auzit anul asta… nu se poate asa ceva…
    si daca tot suntem aici hai sa va povestec tot din ciclul Caru’ cu Prosti:

    acum undeva sa zic anul trecut, mergeam cu masina pe podul de la Ploiesti, ma rog gheata, polei etc. Lovesc usor parapetul, indoi aripa dreapta, merg la politie sa reclam.
    Ce ma intreaba politistul?????? – Domne, dar parapetul este intreg?

    Na de judecati.. cred ca eu sunt nebun si aia sunt sanatosi la cap.

  8. Bondocel said

    am November 19 2009 @ 9:37 pm

    Se incadreaza la cazuri nerezolvabile, ca dor traim in …………..

  9. kkk said

    am November 19 2009 @ 10:55 pm

    ufo!!!! ufo!!!! ufo!!!!

  10. Miha said

    am November 20 2009 @ 1:13 pm

    No comment!!! Sa traim bine, vai de mama noastra ca ne-am nascut intr-o tara de hahalere. Am 40 de ani, in mod normal ar trebui sa ma gandesc sa ma cuibaresc mai bine in casa mea, dar sincer, anul viitor o voi lua de la zero in alta tara, pentru ca oriunde e mai bine ca aici. :(

  11. Sos said

    am November 23 2009 @ 12:31 pm

    Cred ca ar trebui sa fi multumit. Dupa valoarea pe care o apreciezi la reparatiile masinii, este o masina relativ noua. Ce trebuie sa te multumeasca ? Simplu: desi platesti o galeata de taxe, acestea sunt mici in comparatie cu ce platesc altii; eu, spre exemplu, platesc taxa de drum pt. o masina non-euro, de 425 cmc, cu masa totala de 800 kg, mai mare decat pentru una de 1500 cmc, 2000 kg, euro 4.
    Ai inteles logica, nu? Iti platesti pagubele pentru ca platesti o taxa de drum mica, pentru ca nu poluezi …

    Totul este atat de simplu …

  12. Georgiana said

    am December 4 2009 @ 4:16 pm

    si eu am un roadkill la activ pe buc-pitesti … un iepure; am casco dar tot nu-mi convine … tot eu platesc anul viitor cota majorata … daca ajungi la vreo concluzie te rog anunta-ma si pe mine!

    @Bogdan – ai grija ce doresti altora … sa nu ti se intample tie!

  13. @ Bogdan said

    am January 20 2010 @ 12:54 pm

    @ Bogdan, mi se pare ca esti un mare bou. Pai nu scrie omul acolo ca-i pare rau de caine?? Poate trebuia sa canalizeze povestea pe culoarea blanii cainelui, asa te-ar fi impresionat si ai fi inteles problema mai bine. Cat despre urarea ta, stii vorba aia: “iti doresc ce-mi doresti tu mie, dar sa ti se-ntample tie”.
    Stalpi placuti, prietene.

  14. titi said

    am January 27 2010 @ 12:49 am

    corect ai depasit limita de viteza dar sper sa iti fie invatatura de minte P:

Comment RSS · TrackBack URI