Interventie B1TV – Legea falimentului persoanelor fizice

Tweet this
tp://www.www.www.urbaniulian.ro/?p=34562

9 Comentarii pana acum»

  1. Catalin HN said

    am November 13 2009 @ 1:52 pm

    V-am urmarit ieri la B1 TV si mi-a placut cum ati abordat problema falimentului persoanelor fizice. Un mod de gandire si de exprimare care va fac cinste si pe care as dori sa il vad la cat mai multi dintre politicienii nostri . Felicitari, d-le senator ! Sper ca intr-o zi (cat mai curand) sa lasati in urma pdl-ul si sa deveniti independent. Avem nevoie de oameni ca dvs. in policica romaneasca !

  2. www.vrajitorul.eu/ said

    am November 13 2009 @ 2:33 pm

    INTRATI PE http://www.vrajitorul.eu/ – Magia afacerii dvs.
    informatii utile >> http://www.vrajitorul.eu/aplicatia/aplicatia.html

  3. asistentapentruconsumatori.ro said

    am November 13 2009 @ 2:34 pm

    Reclamati abuzurile la care sunteti supusi la office@asistentapentruconsumatori.ro

    Lupta noastra a celor de la Asociatia http://www.AsistentaPentruConsumatori.ro se duce impotriva abuzurilor la care sunt supusi consumatorii romani.
    Pentru asta avem nevoie ca voi, sa ne scrieti despre fraudele sau abuzurile la care sunteti supusi de catre comercianti sau autoritati.
    Noi preluam sesizarile voastre si ne luptam pentru ca drepturile sa va fie recunoscute.

    TOT CE AI DE FACUT ESTE SA NE SCRII LA ADRESA office@asistentapentruconsumatori.ro

  4. kkk said

    am November 13 2009 @ 8:21 pm

    respect pentru aceasta initiativa

  5. australia said

    am November 13 2009 @ 11:00 pm

    castratzi-ma , castratzi-ma/ Sau daca vretzi euthanasiatzi-ma
    Ca singura voastra problema, e clar/
    Sunt eu, cu creditul ipotecar.

  6. DAN said

    am November 16 2009 @ 11:26 am

    Pierdere de vreme.

    Energia trebuie foosita mai constructiv nu in “lingerea” ranilor. Chiar daca vor fi cateva victime…

  7. Toader PARASCHIV - Secretar general SNPPC said

    am November 24 2009 @ 7:48 am

    As dori sa stiu daca a-ti abandonat subiectul PANAIT SIMONA CRISTINA ?
    Cu stima
    T. paraschiv

  8. Radix said

    am December 1 2009 @ 1:34 pm

    Singura arma eficace in lupta cu bancile discretionare este aceasta lege.

  9. gruia gabi said

    am December 2 2009 @ 10:28 pm

    SUNT ADMINISTRATORUL UNEI FIRME MICI FARA DATORII LA BUGET S-AU LA ALTI COLABORATORI ,STRADUIDU-MA CUM POT ,SA REZIST SI SA IES CU BINE DIN ACEASTA ASA ZISA CRIZA NENOROCITA.MUNCIM ZI SI NOAPTE PENTRU FIRME MARI CA DE EXP:CETA,DELTA DISTRIBUTION,EUROCARGO SURVEY,SI CA EI MULTI ALTII CARE NE-AU AMINAT DE LA LUNA LA LUNA CU PLATA FACTURILOR FOLOSINDU-SE DE INTELEGEREA NOASTRA ,SI NE TREZIM CA FARA SA FIM ANUNTATI DEJA AU DECLARAT PROCESUL FALIMENTULUI,SI-AU PUS LA ADAPOST TOT CE-AU PUTUT IAR NOI SUNTEM NEVOITI SA NE DUCEM IN GROAPA INAINTEA LOR.CHIAR NU SESIZEAZA NIMENI ACESTE HOTII PE FATA DIN TARA ROMANEASCA ?I-TI RAD IN NAS SI-TI SPUN SA TE INSCRII LA MASA CREDALA.UNDE-I JUSTITIA DIN TARA ASTA?UNDEI POLITIA ECONOMICA,UNDE SUNT ORGANELE DE CONTROL ALE STATULUI?CE SFAT I-MI DATI SI LA CINE SA APELAM ?(IN RELATIA CU CETA TRANSPORT)

Comment RSS · TrackBack URI