Bancpost m-a facut de ras la toti vecinii pentru o restanta de 8 lei; cum ma pot apara de aceasta hartuire ?

Tweet this

http://www.www.www.urbaniulian.ro/?p=34575




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


11 Comentarii pana acum»

  1. www.vrajitorul.eu/ said

    am November 13 2009 @ 4:54 pm

    INTRATI PE http://www.vrajitorul.eu/ – Magia afacerii dvs.
    informatii utile >> http://www.vrajitorul.eu/aplicatia/aplicatia.html

  2. asistentapentruconsumatori.ro said

    am November 13 2009 @ 4:55 pm

    Reclamati abuzurile la care sunteti supusi la office@asistentapentruconsumatori.ro

    Lupta noastra a celor de la Asociatia http://www.AsistentaPentruConsumatori.ro se duce impotriva abuzurilor la care sunt supusi consumatorii romani.
    Pentru asta avem nevoie ca voi, sa ne scrieti despre fraudele sau abuzurile la care sunteti supusi de catre comercianti sau autoritati.
    Noi preluam sesizarile voastre si ne luptam pentru ca drepturile sa va fie recunoscute.

    TOT CE AI DE FACUT ESTE SA NE SCRII LA ADRESA office@asistentapentruconsumatori.ro

  3. www.magazinterapeutic.ro said

    am November 13 2009 @ 7:06 pm

    banc post e ce mai murdara mai parsibva si mai timpita instittuie sper sa falimentez eintr o zi iart oamenii ei sa arda in chinuri in plina strada ! haideti s aii ajutam cun un strop d ebenzina pentru asta ce ziceti?

  4. Sorin said

    am November 13 2009 @ 7:56 pm

    ce treaba au cei cu colectarea adica terta parte cind expunerea pomeneste doar 2 parti ?

  5. MARIUS said

    am November 13 2009 @ 11:12 pm

    DOMNILOR CUM NU SE POATE SA ITI CONTACTEZE VECINII DE BLOC ,CIND PE MINE MA SUNA IN LEGATURA CU UN ALT VECIN DI SCARA URMATOARE .DE UNDE STIU EI TOATE ASTEA SI DE CE MA CONTACTEAZA PE MINE CARE HABAR NU AM DE VECINI PENTRU CA SINT PLECAT DE DIMINEATA PINA SEARA LA SERVICIU .SA NU MA SUNE PE MINE SA I SUNE PE CEI CU CARE AU FACUT CONTRACTUL SI SA NU MAI URCE DOBINZILE CA E CRIZA SI NU AVEM DE UNDE SA PLATIM SI ASA VIATA ASTA E ASA CUM E TREBUIE SA NE O FACEM MAI REA CE SPUNETI DRAGII MEI. CU RESPECT MARIUS

  6. ion said

    am November 14 2009 @ 10:43 am

    Platesti cei 8 lei si gata

  7. Anticariat said

    am November 14 2009 @ 2:23 pm

    Haha, Ion a dat cea mai buna replica.

    Chiar asa, ce te opreste sa platesti cei 8 lei si sa termini treaba cu ei?

  8. www.comanda-caricaturi.ro said

    am January 8 2010 @ 7:56 pm

    Cei de la Bancpost savarsesc adevarate abuzuri. Da, este drept ca imi platesc ratele cu intarziere, insa le-am platit de fiecare data, fara sa se ajunga la termenul in care contractul se reziliaza (90 zile), nici macar la 60 zile intarziere. Totusi, sunt sunat in fiecare zi, chiar si duminica, iar de fiecare data mi se repeta aceeasi poezie, sau chiar mi se servesc amenintari. In contract este prevazut ca banca ma poate informa cu privire la situatia creditului meu, insa telefoanele pe care le primesc zilnic constituie cu mult mai mult decat o simpla informare. Ce ziceti?

  9. www.magazinterapeutic.ro said

    am March 22 2010 @ 12:07 am

    vreau ca nenorocitii de la bancpost sa se cace pe mine!

  10. BANCPOST said

    am April 15 2010 @ 11:07 am

    Eu sunt angajat bancpost si vecinii mei au fost sunati sa vina in parc sa ma ia ca sunt mort de beat.
    Alt vecin a fost sunat sa fie intrebat daca stie unde am fost intr-o anumita zi, pentru ca sunt cercetat pentru furtul unei ciocolate din supermarket.
    Alt vecin a fost sunat de o doamna care i-a zis ca pleaca in delegatie si ca il roaga sa observe daca aduc prostituate la domiciliu.

    Ce ziceti, oare daca imi intorc aceeasi moneda clientii bancpost am dreptul sa fiu nemultumit? :))

  11. Georgiana said

    am July 20 2010 @ 10:28 pm

    Daca ati fost contact telefonic pentru faptul ca aveti o restanta de 8 lei ar trebui sa multumiti pt informare . In cazul in care nu erati anuntat si plateati in continuare rata pana la scadenta in maxim 3-4 luni datoria crestea pana la 10 lei si pt aceasta suma erati raportat automat in Biroul de credite . Nemultumirea dvs era cu totul alta si anume ca nu v-au informat.

Comment RSS · TrackBack URI