Teapa din Australia

Tweet this

http://www.www.www.urbaniulian.ro/?p=34092




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


14 Comentarii pana acum»

  1. www.vrajitorul.eu/ said

    am November 4 2009 @ 2:40 pm

    INTRATI PE http://www.vrajitorul.eu/ – Magia afacerii dvs.
    informatii utile >> http://www.vrajitorul.eu/aplicatia/aplicatia.html

  2. asistentapentruconsumatori.ro said

    am November 4 2009 @ 2:41 pm

    Reclamati abuzurile la care sunteti supusi la office@asistentapentruconsumatori.ro

    Lupta noastra a celor de la Asociatia http://www.AsistentaPentruConsumatori.ro se duce impotriva abuzurilor la care sunt supusi consumatorii romani.
    Pentru asta avem nevoie ca voi, sa ne scrieti despre fraudele sau abuzurile la care sunteti supusi de catre comercianti sau autoritati.
    Noi preluam sesizarile voastre si ne luptam pentru ca drepturile sa va fie recunoscute.

    TOT CE AI DE FACUT ESTE SA NE SCRII LA ADRESA office@asistentapentruconsumatori.ro

  3. julia said

    am November 4 2009 @ 2:54 pm

    Stimata Doamna Conac,
    este foarte adevarat. Aceasta “loterie” a extras adresa dumneavoastra de e-mail dintr-o urna invizibila cu scopul de a va face fericita cu 500.000$. Ce minunata este lumea in care traim. :) A venit ziua in care se impart milioanele, trebuie doar sa va dati contul bancar. Iar daca nu aveti asa ceva, cu ceva banuti pe el, sincer, nici nu meritati acest castig cazut din cer.

  4. Ciuly said

    am November 4 2009 @ 5:18 pm

    eu chiar nu ii inteleg pe astia: daca nu ai participat la loteria aia, cum naiba te astepti sa castigi ceva? mare e gradina.

  5. liana said

    am November 4 2009 @ 6:04 pm

    Nu mi se pare corect cum procedeaza Julia. Sunt oameni de buna credinta care nu s-au lovit de toate mizeriile care se intampla pe internet, nu trebuie luati la misto doar pentru ca nu stiu ce sa creada. Nu Doamna, nu este adevarat, nu ati castigat nimic, sunt escroci internationali care se ocupa cu “furt de identitate”. Nu va dati datele in niciun caz, sa nu aveti surprize.

  6. Julia said

    am November 4 2009 @ 8:00 pm

    Pt. liana. Nu am facut misto, m-am amuzat putin. Oricum, nu este vorba de buna credinta, ci de naivitate. Nu e chiar totuna.

  7. Ovidiu said

    am November 4 2009 @ 8:03 pm

    Ce norocoasa sunteti !!! V-ati gandit ce veti face cu banii? Felicitari si succes mai departe !!! Va invidiez !!!

  8. Anticariat said

    am November 4 2009 @ 8:06 pm

    Oamenii de buna credinta se mai numesc si oameni naivi.

    Eu, de pilda, am fost de curand informat ca un mostenitor al unui mare om de stat nigerian vrea sa il ajut sa transfere o mare suma de bani in afara granitelor Nigeriei.

    Cred ca o voi face.

  9. tatar said

    am November 4 2009 @ 9:39 pm

    NU E VORBA DE NAIVITATE , e vorba de altceva , dar ne invartim in jurul cozii. am uitat de caritas ,fni, etc…. .nimic altceva decat PROSTIE:

  10. roxana said

    am November 4 2009 @ 11:32 pm

    va multumesc pt.sfaturi.sunt bombardata cu mail-uri de la oameni din strainatate.o fata vrea sa o ajut sa vina la studii aici si sa ii gasesc un sot ca sa poata sa intre in posesia unei mosteniri ca asa a facut taicasu’ testamentul.Maicasa vitrega incearca sa o omoare….nu inteleg de unde fac rost de adresele de mail.

  11. roxana said

    am November 4 2009 @ 11:40 pm

    nu e vorba ca sunt naiva ca doar am raportat abuzul,daca eram naiva imi dadeam datele,nu crezi julia draga?

  12. Mihai Tociu said

    am November 4 2009 @ 11:52 pm

    Felicitari, draga Roxana si ai incredere in oameni! Nu te mai lua dupa toti invidiosii, care mor de necaz ca nu sunt ei castigatorii.
    Sa nu crezi ca o sa-ti faca ceva rau, pentru ca nimeni nu are o excrescenta a corpului mai lunga ca distanta dintre Caracal si Australia.
    Va trebui doar sa depui o suma de bani pentru a acoperi niste comisioane de cateva sute de euro sau poate doar de cateva mii, minore in functie de suma castigata – fie vorba intre noi, dupa care iti tii respiratia si astepti sa primesti premiul!
    Ai grija sa nu uiti sa votezi si ideal ar fi sa nu faci copii in Romania, daca tii cu adevarat la tara asta.

  13. roxana said

    am November 5 2009 @ 10:39 pm

    mai terminati cu vrajeala ca incepeti sa ma enervati.

  14. Metalshrine said

    am November 6 2009 @ 12:19 am

    😆

Comment RSS · TrackBack URI