Banner

PSD-istul Neculai Ontanu isi anunta sprijinul pentru Traian Basescu

Tweet this

http://www.www.www.urbaniulian.ro/?p=33339




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


17 Comentarii pana acum»

  1. ildiko said

    am October 21 2009 @ 3:51 pm

    Alt comunist.

  2. Cristi said

    am October 21 2009 @ 3:54 pm

    se confirma ceea ce era evident. Jumatate din pesedisti sunt dezgustati de personaje ca Vanghelie , Banicioiu , Olguta Vasilescu si Geoana. Dupa alegeri, capul lui Geoana o sa fie un trofeu pe coridoarele sediului central al PSD.

  3. Radu said

    am October 21 2009 @ 3:55 pm

    Probabil a vazut ce spun sondajele reale nu cele publicate pentru intoxicare ! :))

  4. George said

    am October 21 2009 @ 3:55 pm

    sa ii propunem lui geoana sa isi retraga candidatura, pentru ca nu are sprijin popular. sa il scutim de un moment penibil pentru dumnealui.

  5. Ovidiu said

    am October 21 2009 @ 3:56 pm

    nastase puscarie, nastase puscarie….se apropie.
    Faceti si listele cu banii de la FNI…incepe treaba.

  6. Seculi said

    am October 21 2009 @ 3:56 pm

    Probabil simt si ei cum va ajunge la fund PSD-ul asta, si vor sa mearga cu castigatorii pt ca nu ar renunta la posturile calde de acum :)

  7. Rada said

    am October 21 2009 @ 3:57 pm

    s-a fript in cazanul cu smoala? Sau nu il mai suporta nici asta pe vanghelie?

  8. Codoasa said

    am October 21 2009 @ 3:57 pm

    legat de procente/sondaje: cati din pdl au anuntat ca-l sprijina pe dl geoana? nici unul
    cati au trecut in tabara marinarului – destui. si inca nu a inceput migratia

    rezultatul final e previzibil indiferent de ce spun antenele pe la tv.
    iar in sect 2 sunt destui care vor vota ce spune ontanu! base va castiga sigur in

  9. Chireac said

    am October 21 2009 @ 3:57 pm

    ce tot zice Iliescu ca PSD-ul si conducatorii sunt cu flamanzii,cand Geoana are ferma in America,Mazare are viloi in Brazilia,Mitrea in Austria…iar noi palmasii tot tragem sperante ca ne ajuta PSD-ul.

  10. Lica said

    am October 21 2009 @ 3:58 pm

    Este bine ca se desteapta cate un PSD-ist.
    Niciodata n-as putea vota PSD! Ar fi ca si cum ai linge ceea ce ai scuipat.
    Cercul asta infect la care s-au alaturat si “liberalii” (partid care se crede istoric dar care nu e decat o cloaca de hoti), apucat de isterie generala imi da un sentiment de rusine ca asta se intampla in Tara Romaneasca.

  11. Florin said

    am October 21 2009 @ 9:52 pm

    Toti prietenii mei, il voteaza pe Basescu, asa ca nu mai cred nici un sondaj…si peste 80% din apropiatii mei sunt decisi sa mearga la vot.
    Se pare ca nu va mai putea PSD manevra cum vor voturile

  12. Catalin HN said

    am October 21 2009 @ 11:55 pm

    si daca Ontanu a fost santajat de basescu, asa dupa cum se aude?

    @ Florin
    – eu si toti prietenii mei vom vota impotriva lui basescu; in plus, nu 80% ci TOTI apropiatii mei sunt decisi sa mearga la vot
    – in mod clar pdl-ul va incerca sa “manevreze” voturile; sper sa nu reuseasca

  13. politika said

    am October 22 2009 @ 12:09 am

    Asa cum intuiam (ca este si logic sa fie asa) si asa cum am mai scris, PSD-ul se va scinda in citeva factiuni. Exista de mai multa vreme grupuri de PSD-isti care nu se mai regasesc in doctrina PSD-ului ( doctrina “care este” o mare necunoscuta chiar si pentru cei intitulati lideri ai PSD).
    Oameni GREI din PSD, care au pus foarte serios umarul la constructia partidului se vad nevoiti sa paraseasca aceasta corabie … ACUM FARA UN COMANDANT ! … mutindu-se evident pe o corabie cu un comandant demn de urmat.

    Astept cu mare interes scindarea unor “segmente” mai mari din PSD. Asa cum arata diagrama Gauss, Ontanu, Mihailescu … s.a. sunt doar “adoptantii timpurii” ai acestei schimbari. Urmeaza “Majoritatea Timpurie” urmata indeaproape de “Majoritatea Tarzie” … segmente de peste 35% din masa critica ….

    Urmeaza EVENIMENTE IMPORTANTE !
    Vom fi martorii scindarii celui mai mare conglomerat politico-ideologic (numit inca generic PSD) din Romania.

    … nu trebuie sa mire pe nimeni : “Sistemele se autoregleaza” iar sistemul politic nu poate face abstractie de aceste legi ale ciberneticii …

  14. metalshrine said

    am October 22 2009 @ 6:33 am

    Mai naspa este ca vor fi primiti cu bratele deschise in pdl…

  15. ovidiu said

    am October 22 2009 @ 7:49 am

    Daca priviti in sectorul 2 ce a facut Ontanu ati vedea ca este un primar harnic. Eu l-as vota primar al Capitalei

  16. Catalin HN said

    am October 24 2009 @ 12:54 pm

    @ politika: ai dreptate, asa va fi; sper sa se scindeze si pdl-ul si oamenii valorosi din acest partid sa se distanteze de basescu, boc, udrea, ridzi, pogea etc.

  17. ticut said

    am November 11 2009 @ 2:20 pm

    cu ce l-au santajat pe Ontanu nu ne spune nimeni??? parca prea deodata s-a schimbat la 180 grade primarul!!!

Comment RSS · TrackBack URI