Banner

De ce sa ne plangem daca noi l-am trimis in Parlamentul European ?

Tweet this

http://www.www.www.urbaniulian.ro/?p=33379




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


8 Comentarii pana acum»

  1. Adrian said

    am October 21 2009 @ 6:15 pm

    Mare om, mare politician!… Cu el, viitorul este mai luminos si branza mai alba. Cu el, Calea Lactee miroase a fan, uger de vaca si a tatisoare catifelate de oaie. El este Salvatorul! El este Razboinicu’ Luminii!… Vezi adevarul aici: Funny cu Gigi – http://www.super-umor.com/index.php?link=articol&idar=10

  2. Catalin HN said

    am October 21 2009 @ 11:57 pm

    Cel putin nu se balbaie, ca EBA. Totusi, daca e vorba de prostie, EBA e de departe pe primul loc. Becali e pe locul 2.

  3. metalshrine said

    am October 22 2009 @ 7:52 am

    Oare toti or fi asa penibili? Toti or citi ce au scris altii incercand sa aiba cat de cat dictie si balabanindu-se ca niste scolarei?
    Parmalat a fost inlocuit cu un alt pesedist de serviciu? Inca se mai poarta rotatia de cadre la astia? 😆 Apropo de balbait, daca vezi clipul vei vedea ca de fapt se balbaie…

  4. Sorinel said

    am October 22 2009 @ 5:08 pm

    Cat? Ca nu am auzit bine. Saptej la suta?

  5. Stelian said

    am October 22 2009 @ 5:10 pm

    Ce retard frate; leit cu dementii care l-au votat pe puscariasul asta

  6. Radianu Mihai said

    am October 22 2009 @ 6:33 pm

    nu noi,oameni de rand l-am trimis in parlamentul european!
    cretinii care conduc tara si legiuitorii l-au trimis,permitand in-
    scrierea la alegerile pentru parlamentul european a unui urmarit penal!
    nici macar ca propunere nu trebuia admisa candidatura oierului!
    dar asta este tara de doi lei in care,in primul rand demnitari si
    judecatori incalaca legea,iar noi,oameni simpli suntem obligati sa-i suportam si sale platim salariile babane!
    sa ne traiasca!

  7. Elena said

    am October 23 2009 @ 6:53 am

    Bineinteles ca nu trebuia sa ajunga acolo sub nici o forma, dar de……. cine sa aplice niste legi clare si drepte? Justitia? Magistratii? POliticienii? Poporul roman? Roamnii care nu au coloana vertebrala si se bucura pentru orice poamana de la politicieni? Romanii care nu vor sa se educe folosind in continuare doar ” LASA MAI CA MERGE SI ASA!” PROFESORII, DASCALII.. CARE AU TAMPIT COPII CU NEPRICEPEREA LOR……. PACAT!

  8. Catalin HN said

    am October 24 2009 @ 12:52 pm

    Am o propunere: daca prin “votul nostru” am legiferat trimiterea in PE a lui Becali, EBA etc., hai sa facem o petitie on-line prin care sa cerem retragerea calitatii de europarlamentar a celor mai inainte numiti. In momentul in care numarul semnatarilor acestei petitii ar depasi numarul voturilor care i-au trimis in PE, trimitem lista de semnaturi la UE. Desigur ca nici Becali si nici EBA nu isi vor pierde locurile “caldute” din PE, dar va fi o palma morala pe care putem sa le-o dam si in acest fel sa aratam tuturor ca aceste prsoane nu ne reprezinta. Din pacate eu nu sunt atat de priceput in “ale internetului” incat sa realizez aceasta petitie on-line; daca cineva care se pricepe considera ca e o idee buna, il rog sa o puna in aplicare. Sigur se vor gasi multi doritori sa o semneze .

Comment RSS · TrackBack URI