La Unicredit Leasing intelegerile nu valoreaza absolut nimic

Tweet this

http://www.www.www.urbaniulian.ro/?p=33212




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


11 Comentarii pana acum»

  1. asistentapentruconsumatori.ro said

    am October 20 2009 @ 4:15 pm

    Reclamati abuzurile la care sunteti supusi la office@asistentapentruconsumatori.ro

    Lupta noastra a celor de la Asociatia http://www.AsistentaPentruConsumatori.ro se duce impotriva abuzurilor la care sunt supusi consumatorii romani.
    Pentru asta avem nevoie ca voi, sa ne scrieti despre fraudele sau abuzurile la care sunteti supusi de catre comercianti sau autoritati.
    Noi preluam sesizarile voastre si ne luptam pentru ca drepturile sa va fie recunoscute.

    TOT CE AI DE FACUT ESTE SA NE SCRII LA ADRESA office@asistentapentruconsumatori.ro

  2. www.vrajitorul.eu/ said

    am October 20 2009 @ 4:16 pm

    INTRATI PE http://www.vrajitorul.eu/ – Magia afacerii dvs.
    informatii utile >> http://www.vrajitorul.eu/aplicatia/aplicatia.html

  3. www.magazinterapeutic.ro said

    am October 20 2009 @ 7:04 pm

    asa se imbogatesc nemrinici astia care ar trebui s ainfund epuscariile si cimitirele !

  4. creator said

    am October 20 2009 @ 10:10 pm

    Continui sa ma mir in fiecare zi de o chestie. Toti basitii ameninta cu executorul judecatoresc in maxim “x” zile daca plata nu se face pana la “nu stiu ce data…”!!!!
    Bai nene! Executarea silita se face in urma unui proces si cu ordin judecatoresc!!!! asta poate sa dureze si ani de zile daca se complica treburile. ca executorul nu e proprietatea lu ma-sa sa-l aduca ei cand vor…si chiar daca ar putea…ala nu are voie sa execute fara ordin de la tribunal.
    Apoi…daca nu vor sa elibereze dovada platii unor penalitati de genul”comision firma de recuperari”….inseamna ca acel comision nu exista. e doar vreo manevra ieftina de functionar. sunt curios daca macar da chitanta pe banii aia!….desi cred ca pe aia o da…ca atunci cand depui…nu te intreaba nimeni de ce ii depui si nu prea scrii nicaieri motivul…
    Dar in principiu..ar trebui dati in judecata…cu cerere de plata cheltuielilor de judecata…si despagubiri! ca prea sunt nesimtiti! Mi-e greu sa cred ca ar castiga ei!. Oricum…faptul ca nu vor sa elibereze factura pe banii aia…e f dubios….

  5. silviu said

    am October 27 2009 @ 5:56 pm

    referitor la d-na cu ghilimele de rigoare , nici nu stie pe ce pamant traieste! vorbeste de reactivari de contracte ca si cum ai reactiva un cont. la unicreditlesing SE POATE CHIPURILE REZILIA UN CONTRACT , TE PUNE SA PLATESTI NISTE TAXE CARE NICI EI NU STIU CE INSEAMNA, DUPA CARE AFIRMA MADAM APOSTOL CA: TRBUIE SA VA REACTIVAM CONTRACTUL, CA SI CUM UN CONTRACT REZILIAT SE POATE ,, REACTIVA” PRECUM O CARTELA SIM SI CU GURA CASCATA PE PERETI ITI SPUNE: TREBUIE SA PLATITI TAXE DE RECUPERARE* STUPOARE* CE RECUPERARE CAND MASINA O AI ACASA! DESTEAPTA-TE CUCOANA!

  6. silviu said

    am October 27 2009 @ 6:04 pm

    NU ELIBEREZA ACTELE FIINDCA PROBABIL NU AU PLATIT SUMELE NECESARE CATRE FURNIZOR SAU INTERESATI-VA CA NU CUMVA BANII PLATITI SA FI AJUNS PRIN CINE STIE CE CONTURI. AM PATIT LA FEL CU ACESTI ESCROCI. AM PLATIT MAI MULT CU INCA 3000 RON SI TOT PE MINE MA SCOT DATYOR, AM FACUT RECLAMATII LA ANPC SI DEGEABA! NU AM PRIMIT NICI UN RSPUNS DIN IULIE PANA AZI , JUSTITIA DOARME, SAU ACESTI SUPERCAMATARI LEGALI SUNT CUMVA SUB PROTECTIE? AJUTAT-NE DOMNILOR JURATI CITITI!

  7. William said

    am October 30 2009 @ 6:12 pm

    Se pare ca nu avem decat sa-i dam in judecata.
    Am trimis un mail d-lui Iulian si am intrebat de raspuns de la ANPC ( miramas sa ajute persoanele juridice ) dar nu am primit inca nimic inapoi.

  8. Urban@willliam said

    am October 30 2009 @ 6:13 pm

    Sub ce nume ai trimis cererea la noi ?

  9. William said

    am October 31 2009 @ 5:22 pm

    A venit de pe andyisr@yahoo.com .
    La fel ca si primul mail.

  10. Razvan said

    am November 4 2009 @ 10:09 am

    Am si eu o problema similara,voi posta cat de curand

  11. William said

    am November 9 2009 @ 2:20 pm

    Din pacate prea mult ajutor nu am gasit aici.

Comment RSS · TrackBack URI